Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
ASICS Gel-Sonoma 6
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1012A922-011)
ASICS

ASICS Gel-Sonoma 6

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Цена со попуст
3.703 ДЕН
Заштеда: 1.587 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 22.75
 • 6 37 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 39 24.5
 • 8 39.5 25
 • 8.5 40 25.25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41.5 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43.5 27.5
 • 11.5 44 28
 • 12 44.5 28.5
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL-SONOMA 6 се женски патики за трчање дизајнирани за патека, но и за планинарење и други авантури на отворено. Оваа сезона фокусот беше ставен на совршениот стисок на горниот дел од стапалото, како и на посигурниот стисок на средниот дел на стапалото и петата. Пошироката предна страна е поудобна и покомфорна. Синтетичките шевови на наборите се дизајнирани за поголема издржливост, а во исто време ја намалуваат можноста за лизгање. Удобноста под нозете е загарантирана благодарение на средниот ѓон - AMPLIFOAM и GEL™ технологијата што обезбедува оптимална амортизација и е позиционирана онаму каде што е најпотребна. За да ви обезбедиме мекост при секој чекор, ја вметнавме ORTHOLITE™ влошката. Ѓонот е изработен од цврста гума и добро се прилепува на различни површини.Спецификација: Женски патики за трчање AMPLIFOAM технологија GEL™ технологија Гумен ѓон Боја: црна / сина.
Подетално

Asics GEL-SONOMA 6 се женски патики за трчање дизајнирани за патека, но и за планинарење и други авантури на отворено. Оваа сезона фокусот беше ставен на совршениот стисок на горниот дел од стапалото, како и на посигурниот стисок на средниот дел на стапалото и петата. Пошироката предна страна е поудобна и покомфорна. Синтетичките шевови на наборите се дизајнирани за поголема издржливост, а во исто време ја намалуваат можноста за лизгање. Удобноста под нозете е загарантирана благодарение на средниот ѓон - AMPLIFOAM и GEL™ технологијата што обезбедува оптимална амортизација и е позиционирана онаму каде што е најпотребна. За да ви обезбедиме мекост при секој чекор, ја вметнавме ORTHOLITE™ влошката. Ѓонот е изработен од цврста гума и добро се прилепува на различни површини.
Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • AMPLIFOAM технологија
 • GEL™ технологија
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  3.5
  4
  4.5
  5 35.5 22.5
  5.5 36 22.75
  6 37 23
  6.5 37.5 23.5
  7 38 24
  7.5 39 24.5
  8 39.5 25
  8.5 40 25.25
  9 40.5 25.5
  9.5 41.5 26
  10 42 26.5
  10.5 42.5 27
  11 43.5 27.5
  11.5 44 28
  12 44.5 28.5
  13
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики 1012B047-702
  9.112 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.390 ДЕН
  Помош