Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
adidas Defiant Generation W
Женски патики за тенис
Код на производ:
(H69207)
adidas

adidas Defiant Generation W

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална цена
6.188 ДЕН
Цена со попуст
4.641 ДЕН
Заштеда: 1.547 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ги создаде женските adidas Defiant Generation патики за тенис за да не треба да избирате помеѓу стил и перформанси на теренот. Горниот платнен дел што ги обвива стапалата и флексибилниот среден Boost ѓон ви даваат сигурност и удобност. Гумениот ѓон се прилепува на различни видови на површиниСпецификации: Плиток профил Врзување Лесно платнено гориште со додаток во пределот на прстите Текстилна внатрешност Зајакнат среден ѓон Гумен ѓон Боја: Бела .
Подетално

adidas ги создаде женските adidas Defiant Generation патики за тенис за да не треба да избирате помеѓу стил и перформанси на теренот. Горниот платнен дел што ги обвива стапалата и флексибилниот среден Boost ѓон ви даваат сигурност и удобност. Гумениот ѓон се прилепува на различни видови на површини
Спецификации:

Плиток профил

Врзување

Лесно платнено гориште со додаток во пределот на прстите

Текстилна внатрешност

Зајакнат среден ѓон

Гумен ѓон

Боја: Бела

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош