Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Reebok ZIG KINETICA
Патики за трчање за возрасни
Код на производ:
(FW5292)
Reebok

Reebok ZIG KINETICA

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Цена со попуст
5.173 ДЕН
Заштеда: 2.217 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 34 22.5
 • 4 34.5 23
 • 4.5 35 23.3
 • 5 36 23.5
 • 5.5 36.5 23.6
 • 6 37.5 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29
 • 12 45.5 29.5
 • 13 47 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од истражувањето на неоткриениот простор во вселената, унисекс патиките Reebok Zig 21 ве водат во една незаборавна авантура. Подгответе се да ја почувствувате магијата и енергијата со секој чекор. Горниот дел на овие патики е направен од мрежа со детали и делови за поголема поддршка за дополнителна удобност. Револуционерната Floatride Fuel поддршка ви дава енергија додека се движите динамично. Иновативниот флексибилен ѓон Zig Energy Bands се витка и се враќа во првобитната положба, следејќи ги вашите природни движења. Патиките нудат кул стил и модерна атмосфера со која самоуверено ги освојувате улиците и патеките. Овие патики за трчање ќе станат составен дел од вашиот спортски стил. Спецификации: Горен дел: мрежа Удобна Floatride Fuel поддршка Флексибилен ѓон Zig Energy Bands Код на производ: FW5292 .
Подетално

Инспирирани од истражувањето на неоткриениот простор во вселената, унисекс патиките Reebok Zig 21 ве водат во една незаборавна авантура.

Подгответе се да ја почувствувате магијата и енергијата со секој чекор.

Горниот дел на овие патики е направен од мрежа со детали и делови за поголема поддршка за дополнителна удобност.

Револуционерната Floatride Fuel поддршка ви дава енергија додека се движите динамично.

Иновативниот флексибилен ѓон Zig Energy Bands се витка и се враќа во првобитната положба, следејќи ги вашите природни движења.

Патиките нудат кул стил и модерна атмосфера со која самоуверено ги освојувате улиците и патеките.

Овие патики за трчање ќе станат составен дел од вашиот спортски стил.

Спецификации:

 • Горен дел: мрежа
 • Удобна Floatride Fuel поддршка
 • Флексибилен ѓон Zig Energy Bands
 • Код на производ: FW5292
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 34 22.5
4 34.5 23
4.5 35 23.3
5 36 23.5
5.5 36.5 23.6
6 37.5 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29
12 45.5 29.5
13 47 31
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош