Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(FY6288)
adidas

adidas PREDATOR FREAK.3 INDOOR

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR FREAK .3 се детски патики за футсал наменети за тинејџери, дизајнирани да ја поддржат водечката игра на теренот. Полудлабоката конструкција со врвка преку средината на стапалото, текстилното јазиче и продолжениот дел над глуждот го прави секој чекор стабилен. Синтетичкиот врв со доминантни 3D печатени елементи Demonscale обезбедува совршен допир и извонредна контрола на топката и придонесува кон атрактивен изглед. Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за стабилно движење. Дозволете им на идните ѕвезди да ја ослободат својата природа и да бидат незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .3 патики за футсал. Тие се доверлив партнер кој нема да ги изневери младите надежи на нивниот пат кон успехот. Спецификација: Детски патики за тинејџери - футсаал За игра во затворен простор Полудлабок профил Врзување Горен дел: текстил, синтетика 3D Demonscale печатење Гумен ѓон Боја: Црвена .
Подетално

adidas PREDATOR FREAK .3 се детски патики за футсал наменети за тинејџери, дизајнирани да ја поддржат водечката игра на теренот. Полудлабоката конструкција со врвка преку средината на стапалото, текстилното јазиче и продолжениот дел над глуждот го прави секој чекор стабилен. Синтетичкиот врв со доминантни 3D печатени елементи Demonscale обезбедува совршен допир и извонредна контрола на топката и придонесува кон атрактивен изглед. Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за стабилно движење. Дозволете им на идните ѕвезди да ја ослободат својата природа и да бидат незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .3 патики за футсал. Тие се доверлив партнер кој нема да ги изневери младите надежи на нивниот пат кон успехот.

Спецификација:

 • Детски патики за тинејџери - футсаал
 • За игра во затворен простор
 • Полудлабок профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • 3D Demonscale печатење
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX1974
1.532 ДЕН
Заштеда 30%
2.188 ДЕН
Помош