Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Winflo 8 Premium
NIKE Winflo 8 Premium
NIKE Winflo 8 Premium
NIKE Winflo 8 Premium
NIKE Winflo 8 Premium
NIKE Winflo 8 Premium
NIKE Winflo 8 Premium
NIKE Winflo 8 Premium
Женски патики за трчање
Код на производ:
(DA3056-001)
NIKE

NIKE Winflo 8 Premium

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
6.111 ДЕН
Заштеда: 679 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22
 • 5.5 36 22.5
 • 6 36.5 23
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24.5
 • 8 39 25
 • 8.5 40 25.5
 • 9 40.5 26
 • 9.5 41 26.5
 • 10 42 27
 • 10.5 42.5 27.5
 • 11 43 28
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 29
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Winflo 8 Premium се женски патики за трчање дизајнирани да ги поддржат вашите секојдневни тренинзи. Ако трчањето е составен дел од вашата рутина, потребен ви е модел кој ќе биде во чекор со вашата брзина и упорност на патеката. Овие патики го носат добропознатото чувство на удобност во комбинација со прозрачен горен дел и технологија Flywire која го „заклучува“ стапалото. Резултатот е стабилност која трае на долги патеки. Спецификација: Женски патики за трчање Систем за врзување - Flywire Горен дел: текстил, синтетика Zoom воздушна единица Cushlon пена во средниот ѓон Обложена пета и дел од глуждот Гумен ѓон .
Подетално

Nike Winflo 8 Premium се женски патики за трчање дизајнирани да ги поддржат вашите секојдневни тренинзи. Ако трчањето е составен дел од вашата рутина, потребен ви е модел кој ќе биде во чекор со вашата брзина и упорност на патеката. Овие патики го носат добропознатото чувство на удобност во комбинација со прозрачен горен дел и технологија Flywire која го „заклучува“ стапалото. Резултатот е стабилност која трае на долги патеки.

Спецификација:

 • Женски патики за трчање
 • Систем за врзување - Flywire
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • Zoom воздушна единица
 • Cushlon пена во средниот ѓон
 • Обложена пета и дел од глуждот
 • Гумен ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22
5.5 36 22.5
6 36.5 23
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24.5
8 39 25
8.5 40 25.5
9 40.5 26
9.5 41 26.5
10 42 27
10.5 42.5 27.5
11 43 28
11.5 44 28.5
12 44.5 29
13 45.5 30
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош