Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
JR VAPOR 14 CLUB FG/MG
Детски копачки
Код на производ:
(CV0823-760)
NIKE

JR VAPOR 14 CLUB FG/MG

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 11C 28 17
 • 12C 29.5 18
 • 13C 31 19
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
 • 10.5 27.5 16.5
 • 11.5 28.5 17.5
 • 12.5 30 18.5
 • 13.5 31.5 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jr. Vapor 14 Club FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на специјално дизајнираните крампони за брзо движење и нагло запирање. Текстурата на флексибилниот горен дел ви овозможува прецизна контрола при дриблинг со поголема брзина. Горниот дел е направен од синтетичка кожа, што им дава издржливост на овие патики и го прави одржувањето полесно. Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало. Овие фудбалски патики ќе ви помогнат да ги освоите противниците. Спецификации: ·         Може да ги користите на природни или синтетички површини ·         Врзување ·         Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување ·         Мек внатрешен ѓон ·         Боја: жолта, црвена ·         Код на производ: CV0823-760 .
Подетално

Nike Jr. Vapor 14 Club FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на специјално дизајнираните крампони за брзо движење и нагло запирање.

Текстурата на флексибилниот горен дел ви овозможува прецизна контрола при дриблинг со поголема брзина.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа, што им дава издржливост на овие патики и го прави одржувањето полесно.

Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало.

Овие фудбалски патики ќе ви помогнат да ги освоите противниците.

Спецификации:

·         Може да ги користите на природни или синтетички површини

·         Врзување

·         Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување

·         Мек внатрешен ѓон

·         Боја: жолта, црвена

·         Код на производ: CV0823-760

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jr. Vapor 14 Club FG/MG копачките за различни терени ви даваат брзина благодарение на специјално дизајнираните крампони за брзо движење и нагло запирање.

Текстурата на флексибилниот горен дел ви овозможува прецизна контрола при дриблинг со поголема брзина.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа, што им дава издржливост на овие патики и го прави одржувањето полесно.

Удобната постава се обвиткува околу вашето стапало.

Овие фудбалски патики ќе ви помогнат да ги освоите противниците.

Спецификации:

·         Може да ги користите на природни или синтетички површини

·         Врзување

·         Горен дел изработен од издржлива синтетика, лесна за одржување

·         Мек внатрешен ѓон

·         Боја: жолта, црвена

·         Код на производ: CV0823-760

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29.5 18
13C 31 19
1Y 32 20
1.5Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2.5Y 34 21.5
3Y 35 22
3.5Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4.5Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
5.5Y 38 24
6Y 38.5 24
6.5Y 39 24.5
7Y 40 25
10.5 27.5 16.5
11.5 28.5 17.5
12.5 30 18.5
13.5 31.5 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош