Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE RENEW RUN 2
NIKE RENEW RUN 2
NIKE RENEW RUN 2
NIKE RENEW RUN 2
NIKE RENEW RUN 2
NIKE RENEW RUN 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CU3504-002)
NIKE

NIKE RENEW RUN 2

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
5.481 ДЕН
Заштеда: 609 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
NIKE RENEW RUN 2 се машки патики за трчање кои овозможуваат удобно чувство при секое движење, благодарение на мекото обложување со пена. Овие патики обезбедуваат сигурна поддршка и прилагодување на разни површини. Средниот ѓон овозможува меко и удобно трчање. Тие се дизајнирани да ја следат структурата на страничните рабови за поголема удобност со секој чекор. Мрежата во горниот дел ви помага да одржувате чувство на удобност и безбедност. Материјалот овозможува подобро прилагодување на стапалото, за повеќе простор кај прстите. Уживајте во овие женски патики со привлечен дизајн и супериорна функционалност.   Спецификации: • Машки патики за трчање • Плиток профил / врзување • Горен дел: мрежа и текстил • Гумен ѓон • Боја: црна, сина • Код на производ: CU3504-002 .
Подетално

NIKE RENEW RUN 2 се машки патики за трчање кои овозможуваат удобно чувство при секое движење, благодарение на мекото обложување со пена.

Овие патики обезбедуваат сигурна поддршка и прилагодување на разни површини.

Средниот ѓон овозможува меко и удобно трчање.

Тие се дизајнирани да ја следат структурата на страничните рабови за поголема удобност со секој чекор.

Мрежата во горниот дел ви помага да одржувате чувство на удобност и безбедност.

Материјалот овозможува подобро прилагодување на стапалото, за повеќе простор кај прстите.

Уживајте во овие женски патики со привлечен дизајн и супериорна функционалност.

 

Спецификации:

• Машки патики за трчање

• Плиток профил / врзување

• Горен дел: мрежа и текстил

• Гумен ѓон

• Боја: црна, сина

• Код на производ: CU3504-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

NIKE RENEW RUN 2 се машки патики за трчање кои овозможуваат удобно чувство при секое движење, благодарение на мекото обложување со пена.

Овие патики обезбедуваат сигурна поддршка и прилагодување на разни површини.

Средниот ѓон овозможува меко и удобно трчање.

Тие се дизајнирани да ја следат структурата на страничните рабови за поголема удобност со секој чекор.

Мрежата во горниот дел ви помага да одржувате чувство на удобност и безбедност.

Материјалот овозможува подобро прилагодување на стапалото, за повеќе простор кај прстите.

Уживајте во овие женски патики со привлечен дизајн и супериорна функционалност.

 

Спецификации:

• Машки патики за трчање

• Плиток профил / врзување

• Горен дел: мрежа и текстил

• Гумен ѓон

• Боја: црна, сина

• Код на производ: CU3504-002

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA7245-400
9.171 ДЕН
Заштеда 10%
10.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CW3411-402
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA1105-400
4.581 ДЕН
Заштеда 10%
5.090 ДЕН
Помош