Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
W BLAZER LOW '77
Женски патики
Код на производ:
(DC4769-102)
NIKE

W BLAZER LOW '77

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
5.481 ДЕН
Заштеда: 609 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike BLAZER LOW '77 се lifestyle женски патики кои се погодни за сите прилики и за сите сезони. Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода. Зајакнувањето на прстите, петицата и страните им дава ретро изглед, но и заштита од абење. Горниот дел е изработен од кожа. Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизга. СПЕЦИФИКАЦИИ: Горен дел: кожа Зајакнување кај прстите, потпетиците и страните Кожна постава Гумен ѓон Боја: бела, црна, сива Код на производ: DC4769-102 .
Подетално

Nike BLAZER LOW '77 се lifestyle женски патики кои се погодни за сите прилики и за сите сезони.

Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода.

Зајакнувањето на прстите, петицата и страните им дава ретро изглед, но и заштита од абење.

Горниот дел е изработен од кожа.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа
 • Зајакнување кај прстите, потпетиците и страните
 • Кожна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, црна, сива
 • Код на производ: DC4769-102
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike BLAZER LOW '77 се lifestyle женски патики кои се погодни за сите прилики и за сите сезони.

Овие патики беа инспирирани од раните кошаркарски модели од 70-тите години, но набргу станаа симбол на урбаната мода.

Зајакнувањето на прстите, петицата и страните им дава ретро изглед, но и заштита од абење.

Горниот дел е изработен од кожа.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизга.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: кожа
 • Зајакнување кај прстите, потпетиците и страните
 • Кожна постава
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела, црна, сива
 • Код на производ: DC4769-102
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DA1468-600
4.581 ДЕН
Заштеда 10%
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CU9038-107
3.681 ДЕН
Заштеда 10%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CU4152-001
5.481 ДЕН
Заштеда 10%
6.090 ДЕН
Помош