Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FY3276)
adidas

adidas X SPEEDFLOW.1 INDOOR

Претходна цена
7.388 ДЕН
Моментална цена
7.388 ДЕН
Цена со попуст
5.541 ДЕН
Заштеда: 1.847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X SPEEDFLOW.1 унисекс футсал патики се создадени за новото темпо на играта на паркет. Создадени за игра во затворен простор, тие носат неверојатна експлозивност и брзина. Стабилизирачкиот Agilitycage горен дел го поддржува вашиот динамичен ритам и брзите промени на насоката, додека Primeknit обезбедува дополнителна поддршка на вашите стапала. Овие патики имаат низок профил кој не дозволува вашето стапало да се поместува во патиката, а притоа не го покрива глуждот за да имате максимална контрола над топката. За спринтерите, подлогите со низок профил Lightstrike и гумениот ѓон обезбедуваат експлозивност и добра стартност. Водете го вашиот тим до победа во adidas X SPEEDFLOW.1 унисекс футсал патики. Спецификација: Унисекс патики - футсал За игра во затворен простор Плиток профил Врзување Горен дел: текстил Agilitycage Primeknit Lightstrike влошки Гумен ѓон Боја: Црвена .
Подетално

adidas X SPEEDFLOW.1 унисекс футсал патики се создадени за новото темпо на играта на паркет. Создадени за игра во затворен простор, тие носат неверојатна експлозивност и брзина. Стабилизирачкиот Agilitycage горен дел го поддржува вашиот динамичен ритам и брзите промени на насоката, додека Primeknit обезбедува дополнителна поддршка на вашите стапала. Овие патики имаат низок профил кој не дозволува вашето стапало да се поместува во патиката, а притоа не го покрива глуждот за да имате максимална контрола над топката. За спринтерите, подлогите со низок профил Lightstrike и гумениот ѓон обезбедуваат експлозивност и добра стартност. Водете го вашиот тим до победа во adidas X SPEEDFLOW.1 унисекс футсал патики.

Спецификација:

 • Унисекс патики - футсал
 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстил
 • Agilitycage
 • Primeknit
 • Lightstrike влошки
 • Гумен ѓон
 • Боја: Црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош