Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
Детски патики
Код на производ:
(DA2778-601)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 3 TDV

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C *
 • 3.5C *
 • 4.5C *
 • 5.5C *
 • 6.5C *
 • 7.5C *
 • 8.5C *
 • 9.5C *
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 24 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овозможете им на вашите малечки да уживаат како sвезди во детските патики Nike Star Runner 3. Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка и овозможува проток на воздух. Делот околу глуждот и јазикот на патиката имаат мека пена која ја дава потребната удобност. Средниот ѓон исполнет со пена дава поддршка на стапалата на секој чекор. Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен така што лесно ќе го следи природното движење на ногата. Велкро лепенките овозможуваат лесно облекување / соблекување на патиките. СПЕЦИФИКАЦИИ: Унисекс бебешки патики Велкро лепенки Лесни за облекување Мрежести делови на горниот дел за непречена циркулација на воздух Код на производ: DA2778-601 .
Подетално

Овозможете им на вашите малечки да уживаат како sвезди во детските патики Nike Star Runner 3.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка и овозможува проток на воздух.

Делот околу глуждот и јазикот на патиката имаат мека пена која ја дава потребната удобност.

Средниот ѓон исполнет со пена дава поддршка на стапалата на секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен така што лесно ќе го следи природното движење на ногата.

Велкро лепенките овозможуваат лесно облекување / соблекување на патиките.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс бебешки патики
 • Велкро лепенки
 • Лесни за облекување
 • Мрежести делови на горниот дел за непречена циркулација на воздух
 • Код на производ: DA2778-601
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 24 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овозможете им на вашите малечки да уживаат како sвезди во детските патики Nike Star Runner 3.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка и овозможува проток на воздух.

Делот околу глуждот и јазикот на патиката имаат мека пена која ја дава потребната удобност.

Средниот ѓон исполнет со пена дава поддршка на стапалата на секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен така што лесно ќе го следи природното движење на ногата.

Велкро лепенките овозможуваат лесно облекување / соблекување на патиките.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс бебешки патики
 • Велкро лепенки
 • Лесни за облекување
 • Мрежести делови на горниот дел за непречена циркулација на воздух
 • Код на производ: DA2778-601
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C
3.5C
4.5C
5.5C
6.5C
7.5C
8.5C
9.5C
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 24 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош