Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Reebok NANOFLEX TR
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(GZ6973)
Reebok

Reebok NANOFLEX TR

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 5.5
 • 6 6
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Reebok Nanoflex Training се флексибилни машки патики за тренинг. Носејќи ги овие Reebok патики се што можете да почувствувате е леснотија дури и при најинтензивните предизвици. Имаат лесен мрежест горен дел кој е дизајниран да ви даде чувство на удобност и комфор. Флексибилните жлебови во ѓонот ви овозможуваат сигурен и стабилен чекор. Спецификација: Машки патики за тренинг Плиток профил Врзување Мрежест врв Лесни и флексибилни Гумен ѓон со флексибилни жлебови Боја: сива .
Подетално

Reebok Nanoflex Training се флексибилни машки патики за тренинг. Носејќи ги овие Reebok патики се што можете да почувствувате е леснотија дури и при најинтензивните предизвици. Имаат лесен мрежест горен дел кој е дизајниран да ви даде чувство на удобност и комфор. Флексибилните жлебови во ѓонот ви овозможуваат сигурен и стабилен чекор.

Спецификација:

 • Машки патики за тренинг
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Мрежест врв
 • Лесни и флексибилни
 • Гумен ѓон со флексибилни жлебови
 • Боја: сива
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5
6
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики GW5146
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
6.792 ДЕН
Заштеда 15%
7.990 ДЕН
Помош