Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
CHAMPION Jeky
Женски патики
Код на производ:
(S11421-MS042)
CHAMPION

CHAMPION Jeky

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35 22
 • 35.5 35.5
 • 36 36 22.5
 • 36.5 36.5
 • 37 37 23.5
 • 37.5 37.5
 • 38 38 24
 • 38.5 38.5
 • 39 39 25
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25.5
 • 40.5 40.5
 • 41 41 26.5
 • 41.5 41.5
 • 42 42 27
 • 42.5 42.5
 • 43 43 28
 • 44 44
 • 44.5 44.5
 • 45 45
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Jeky се длабоки женски lifestyle патики кои се идеален избор за целодневно носење во постудените денови од годината. Тие се исклучително удобни и меки, а нивниот ѓон обезбедува сигурни и цврсти чекори. Она што ги прави овие женски патики погодни за есенските и зимските денови е тоа што се водоотпорни. Спецификација: Длабоки женски lifestyle патики Врзување со врвки Champion симбол Водоотпорни Состав: 84% полиуретан, 14% мрежа Боја: крем.
Подетално

Champion Jeky се длабоки женски lifestyle патики кои се идеален избор за целодневно носење во постудените денови од годината. Тие се исклучително удобни и меки, а нивниот ѓон обезбедува сигурни и цврсти чекори. Она што ги прави овие женски патики погодни за есенските и зимските денови е тоа што се водоотпорни.
Спецификација:

 • Длабоки женски lifestyle патики
 • Врзување со врвки
 • Champion симбол
 • Водоотпорни
 • Состав: 84% полиуретан, 14% мрежа
 • Боја: крем

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  35 35 22
  35.5 35.5
  36 36 22.5
  36.5 36.5
  37 37 23.5
  37.5 37.5
  38 38 24
  38.5 38.5
  39 39 25
  39.5 39.5
  40 40 25.5
  40.5 40.5
  41 41 26.5
  41.5 41.5
  42 42 27
  42.5
  43 43 28
  44 44
  44.5
  45 45
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S11533-KK001
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S11536-MS042
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.883 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.690 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики S11536-ES010
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.614 ДЕН
  Заштеда 40%
  2.690 ДЕН
  Помош