Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit
Машки патики за трчање
Код на производ:
(DJ5450-001)
NIKE

NIKE ZoomX Invincible Run Flyknit

Претходна цена
12.290 ДЕН
Моментална цена
12.290 ДЕН
Моментална цена
12.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
  Станете дел од долгите трки во ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање. Лесна и респонзивна, Nike ZoomX пената обезбедува чувство на исклучителна мекост и енергија при секој чекор. Во форма на клацкалка, оваа пена обезбедува поддршка за тркачите во три сегменти: флексибилност кога стапалото се крева од земјата, лесно движење кога стапалото се поместува напред и амортизирање кога е во контакт со земјата. Силната и издржлива, Flyknit ткаенина на горниот дел има распоредени зони на прозрачност каде што му е најпотребно на стапалото. Пошироката форма во предниот дел на стапалото дава стабилност. Гумениот ,,Waffle“ ѓон овозможува сигурност таму кај што е најпотребно. Прозрачни и безбедни, ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање се едни од најпроверените патики. Врзете ги и почувствувајте го потенцијалот кога стапалото ќе ја почувствува земјата. Ова специјално издание во боја го слави единството, додека спортистите од минатогодишните натпревари се собираат да се натпреваруваат и ова лето. Прославете 50 години Swoosh во ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање. Спецификација: Плиток профил Врзување Плетен врв Среден ѓон со ZoomX пена Гумен ,,Waffle” ѓон .
Подетално

 

Станете дел од долгите трки во ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање. Лесна и респонзивна, Nike ZoomX пената обезбедува чувство на исклучителна мекост и енергија при секој чекор. Во форма на клацкалка, оваа пена обезбедува поддршка за тркачите во три сегменти: флексибилност кога стапалото се крева од земјата, лесно движење кога стапалото се поместува напред и амортизирање кога е во контакт со земјата. Силната и издржлива, Flyknit ткаенина на горниот дел има распоредени зони на прозрачност каде што му е најпотребно на стапалото. Пошироката форма во предниот дел на стапалото дава стабилност. Гумениот ,,Waffle“ ѓон овозможува сигурност таму кај што е најпотребно. Прозрачни и безбедни, ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање се едни од најпроверените патики. Врзете ги и почувствувајте го потенцијалот кога стапалото ќе ја почувствува земјата. Ова специјално издание во боја го слави единството, додека спортистите од минатогодишните натпревари се собираат да се натпреваруваат и ова лето. Прославете 50 години Swoosh во ZoomX Invincible Run Flyknit машките патики за трчање.

Спецификација:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Плетен врв
 • Среден ѓон со ZoomX пена
 • Гумен ,,Waffle” ѓон
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош