Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
CHAMPION Granty
Детски чизми
Код на производ:
(S32346-BS501)
CHAMPION

CHAMPION Granty

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.883 ДЕН
Заштеда: 807 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22 11.5
 • 23 23 12
 • 24 24 13
 • 25 25 13.5
 • 26 26 14.5
 • 27 27 15.5
 • 28 28 16
 • 29 29 17
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Granty се детски чизми кои сигурно ќе ја им ја обезбедат сета потребна топлина во текот на зимските денови. Овие чизми се украсени со интересни цртежи кои сигурно ќе им бидат омилен придружник на првите снежни авантури. Имитацијата на врвки и велкро ремени на горниот дел од чизмите овозможуваат лесно облекување и соблекување.Спецификација Детски длабоки чизми Велкро ремени Украсени со Champion симболи и разни забавни цртежи Состав: 100% полиуретан Боја: сина.
Подетално

Champion Granty се детски чизми кои сигурно ќе ја им ја обезбедат сета потребна топлина во текот на зимските денови. Овие чизми се украсени со интересни цртежи кои сигурно ќе им бидат омилен придружник на првите снежни авантури. Имитацијата на врвки и велкро ремени на горниот дел од чизмите овозможуваат лесно облекување и соблекување.
Спецификација

 • Детски длабоки чизми
 • Велкро ремени
 • Украсени со Champion симболи и разни забавни цртежи
 • Состав: 100% полиуретан
 • Боја: сина

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Чизми
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За бебиња (0-4 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  20
  21 21
  22 22 11.5
  23 23 12
  24 24 13
  25 25 13.5
  26 26 14.5
  27 27 15.5
  28 28 16
  29 29 17
  Остави оценка

  • Ирена Шимбова
   Ирена Шимбова

   19.09.2022. 10:30
  Помош