Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FY6327)
adidas

adidas PREDATOR FREAK .4 IN SALA

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR FREAK .4 се машки патики за футсал, дизајнирани да ја поддржат водечката игра на теренот. Синтетичката мрежа со доминантните 3D – принт Demonscale елементи обезбедува совршен допир и извонредна контрола над топката. Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за стабилно движење и супериорна флексибилност. Ослободете ја својата природа и бидете незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .4 машки патики за футсал. Тие се сигурен партнер кој нема да ве изневери на патот кон успехот. Спецификација: Машки патики - футсал За игра во затворен простор Плиток профил Врзување Горнен дел: синтетика, мрежни материјали 3D – Demonscale принт Гумен ѓон Боја: црвена .
Подетално

adidas PREDATOR FREAK .4 се машки патики за футсал, дизајнирани да ја поддржат водечката игра на теренот. Синтетичката мрежа со доминантните 3D – принт Demonscale елементи обезбедува совршен допир и извонредна контрола над топката. Овие патики имаат гумен ѓон дизајниран за стабилно движење и супериорна флексибилност. Ослободете ја својата природа и бидете незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .4 машки патики за футсал. Тие се сигурен партнер кој нема да ве изневери на патот кон успехот.

Спецификација:

 • Машки патики - футсал
 • За игра во затворен простор
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горнен дел: синтетика, мрежни материјали
 • 3D – Demonscale принт
 • Гумен ѓон
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош