Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
SKECHERS Flex-Glow-Elite
Детски патики
Код на производ:
(400135N-BBLM)
SKECHERS

SKECHERS Flex-Glow-Elite

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)
Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 19 19
 • 20 20
 • 21 21
 • 22 22
 • 23 23
 • 24 24
 • 25 25
 • 26 26
 • 27 27
 • 28 28
 • 23,5 23.5
 • 25,5 25.5
 • 26,5 26.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики за бебиња. SKECHERS детските патики се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневните активности и слободното време. Лесниот, синтетички и мрежест горен дел обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Она што е особено интересно за вашите малечки е тоа што станува збор за светлечки патики. Еластичните врвки и велкро лепенките овозможуваат лесно персонализирање и лесно облекување и соблекување на овие патики. Мекиот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и обезбедува исклучителна удобност, која ја заслужуваат вашите деца. Издржливиот ѓон со интересни детали обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорите на вашите најмали.Спецификација:• Патики за машки бебиња• Горен дел: синтетика и мрежа • Еластични врвки• Светлетчки патики• Јазиче на петата• ЕVA пена• Гумен ѓон.
Подетално

SKECHERS FLEX-GLOW ELITE се детски патики за бебиња. SKECHERS детските патики се исклучително модерни, флексибилни и удобни за секојдневните активности и слободното време. Лесниот, синтетички и мрежест горен дел обезбедува зголемена вентилација и ги одржува малите стапала суви и свежи. Она што е особено интересно за вашите малечки е тоа што станува збор за светлечки патики. Еластичните врвки и велкро лепенките овозможуваат лесно персонализирање и лесно облекување и соблекување на овие патики. Мекиот среден ѓон обезбедува одлично амортизирање и обезбедува исклучителна удобност, која ја заслужуваат вашите деца. Издржливиот ѓон со интересни детали обезбедува одлично прилепување на површина и дава сигурност и стабилност на чекорите на вашите најмали.
Спецификација:
• Патики за машки бебиња
• Горен дел: синтетика и мрежа
• Еластични врвки
• Светлетчки патики
• Јазиче на петата
• ЕVA пена
• Гумен ѓон

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
19 19
20 20
21 21
22 22
23 23
24 24
25 25
26 26
27 27
28 28
23,5 23.5
25,5 25.5
26,5 26.5
Остави оценка

 • Shadije Dalipi Nebiu
  Shadije Dalipi Nebiu

  26.06.2022. 12:16

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400135N-BKMT
2.392 ДЕН
Заштеда 20%
2.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400135L-BKMT
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 400135L-BBLM
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Помош