Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JUNIPER TRAIL
NIKE JUNIPER TRAIL
NIKE JUNIPER TRAIL
NIKE JUNIPER TRAIL
NIKE JUNIPER TRAIL
NIKE JUNIPER TRAIL
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CW3808-401)
NIKE

NIKE JUNIPER TRAIL

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.941 ДЕН
Заштеда: 549 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Juniper Trail се машки патики за трчање специјално дизајнирани за непристапен терен. Ако сакате да трчате во природа, по карпести и нерамни планински патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас. Гумениот ѓон со специјална текстура обезбедува одлична поддршка за да можете безбедно да ги изведете сите искачувања и да ги преминете сите пречки. Овој ѓон, во комбинација со лесниот дизајн на горниот дел од патиката, ве прави исклучително стабилни, подвижни и брзи. Горниот дел со кожата и текстилот ја обвиткува ногата, додека системот за врзување Flywire обезбедува дополнителна стабилност. Деталите на мрежата во горниот дел овозможуваат вентилација на стапалата, што дава чувство на удобност. Спецификации: Горен дел: кожа, текстил Мрежа Гумен ѓон Боја: темносина Код на производ: CW3808-401 .
Подетално

Nike Juniper Trail се машки патики за трчање специјално дизајнирани за непристапен терен.

Ако сакате да трчате во природа, по карпести и нерамни планински патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас.

Гумениот ѓон со специјална текстура обезбедува одлична поддршка за да можете безбедно да ги изведете сите искачувања и да ги преминете сите пречки.

Овој ѓон, во комбинација со лесниот дизајн на горниот дел од патиката, ве прави исклучително стабилни, подвижни и брзи.

Горниот дел со кожата и текстилот ја обвиткува ногата, додека системот за врзување Flywire обезбедува дополнителна стабилност.

Деталите на мрежата во горниот дел овозможуваат вентилација на стапалата, што дава чувство на удобност.

Спецификации:

 • Горен дел: кожа, текстил
 • Мрежа
 • Гумен ѓон
 • Боја: темносина
 • Код на производ: CW3808-401
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Juniper Trail се машки патики за трчање специјално дизајнирани за непристапен терен.

Ако сакате да трчате во природа, по карпести и нерамни планински патеки, тогаш овие патики се идеален избор за вас.

Гумениот ѓон со специјална текстура обезбедува одлична поддршка за да можете безбедно да ги изведете сите искачувања и да ги преминете сите пречки.

Овој ѓон, во комбинација со лесниот дизајн на горниот дел од патиката, ве прави исклучително стабилни, подвижни и брзи.

Горниот дел со кожата и текстилот ја обвиткува ногата, додека системот за врзување Flywire обезбедува дополнителна стабилност.

Деталите на мрежата во горниот дел овозможуваат вентилација на стапалата, што дава чувство на удобност.

Спецификации:

 • Горен дел: кожа, текстил
 • Мрежа
 • Гумен ѓон
 • Боја: темносина
 • Код на производ: CW3808-401
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош