Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
NIKE Kyrie Flytrap 4
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(CT1972-001)
NIKE

NIKE Kyrie Flytrap 4

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Играјте брзо и одлучно во лесните Nike Kyrie Flytrap 4 кошаркарски унисекс патики. Овие патики обезбедуваат одлична поддршка и лесно движење. Големата единица Zoom Air носи уште повеќе енергија од претходниот модел. Внатрешниот ремен во предниот дел го одржува вашето стапало стабилно и фиксирано за да можете фокусирано и брзо да се движите по паркетот. Поставениот, обликуван дел околу глуждот ја штити вашата Ахилова тетива, а брановидниот дезен на ѓонот дава можност за повеќенасочно движење и одлично прилепување на површината. Мрежестиот горен дел дава леснотија и овзоможува оптимален проток на воздух. Бидете најдобри на теренот во Nike Kyrie Flytrap 4 патиките за кошарка. Спецификација: Полудлабок профил Вртење Мрежест горниот дел Зумирање воздушна единица во средниот ѓон Гумен ѓон ,,KI” ознака на јазичето и ѓонот .
Подетално

Играјте брзо и одлучно во лесните Nike Kyrie Flytrap 4 кошаркарски унисекс патики. Овие патики обезбедуваат одлична поддршка и лесно движење. Големата единица Zoom Air носи уште повеќе енергија од претходниот модел. Внатрешниот ремен во предниот дел го одржува вашето стапало стабилно и фиксирано за да можете фокусирано и брзо да се движите по паркетот. Поставениот, обликуван дел околу глуждот ја штити вашата Ахилова тетива, а брановидниот дезен на ѓонот дава можност за повеќенасочно движење и одлично прилепување на површината. Мрежестиот горен дел дава леснотија и овзоможува оптимален проток на воздух. Бидете најдобри на теренот во Nike Kyrie Flytrap 4 патиките за кошарка.

Спецификација:

 • Полудлабок профил
 • Вртење
 • Мрежест горниот дел
 • Зумирање воздушна единица во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • ,,KI” ознака на јазичето и ѓонот
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош