Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
adidas PREDATOR FREAK.4 TURF
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FY6341)
adidas

adidas PREDATOR FREAK.4 TURF

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Зачувајте во листата на желби
Дизајнирани со најновите технологии, adidas PREDATOR FREAK .4 машки копачки за фудбал се направени за играње на различни видови вештачка трева, како и на природна трева и цврст терен. Плитката конструкција во комбинација со врзувањето на врвки по средината на стапалото и текстилното јазиче го прави секој ваш чекор стабилен. Синтетичкиот горен дел со микротекстура и доминантни 3D – принт Demonscale елементи ви обезбедува совршен допир и извонредна контрола над топката. Не можете да ја промените играта додека не дозволите играта да ве промени вас. Ослободете ја својата природа и бидете незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .4 патики за фудбал. Тие се сигурен партнер кој нема да ве изневери на патот кон успехот. Спецификација: Машки копачки - фудбал За играње на вештачка и природна трева Плиток профил Врзување Горен дел: текстил, синтетика 3D -принг Demonscale Гумен ѓон Боја: црвена .
Подетално

Дизајнирани со најновите технологии, adidas PREDATOR FREAK .4 машки копачки за фудбал се направени за играње на различни видови вештачка трева, како и на природна трева и цврст терен. Плитката конструкција во комбинација со врзувањето на врвки по средината на стапалото и текстилното јазиче го прави секој ваш чекор стабилен. Синтетичкиот горен дел со микротекстура и доминантни 3D – принт Demonscale елементи ви обезбедува совршен допир и извонредна контрола над топката. Не можете да ја промените играта додека не дозволите играта да ве промени вас. Ослободете ја својата природа и бидете незапирливи на теренот во adidas PREDATOR FREAK .4 патики за фудбал. Тие се сигурен партнер кој нема да ве изневери на патот кон успехот.

Спецификација:

 • Машки копачки - фудбал
 • За играње на вештачка и природна трева
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстил, синтетика
 • 3D -принг Demonscale
 • Гумен ѓон
 • Боја: црвена
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош