Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
NANO X1 TR ADVENTURE
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(H02993)
Reebok

NANO X1 TR ADVENTURE

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална Цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
7.191 ДЕН
Заштеда: 799 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 *
 • 6 *
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Nano X1 Training Adventure се машки патики за тренинг во затворени или отворени простории. Од рекреација во парк до вежбање во теретана, овие машки патики за тренинг Reebok ќе ви помогнат да ги направите вашите вежби поинтересни каде и да сте. Floatride Energy пената во предниот дел на стапалото ви дава лесно чувство и амортизирање. Гумениот ѓон ќе ви обезбеди прилагодување на разни површини. Спецификации: • Машки патики за тренинг • Плиток профил • Текстилен горен дел • Текстилна постава • Floatride Energy пена • EVA среден ѓон • Гумен ѓон • Боја: сива / црвена .
Подетално

Reebok Nano X1 Training Adventure се машки патики за тренинг во затворени или отворени простории.

Од рекреација во парк до вежбање во теретана, овие машки патики за тренинг Reebok ќе ви помогнат да ги направите вашите вежби поинтересни каде и да сте.

Floatride Energy пената во предниот дел на стапалото ви дава лесно чувство и амортизирање.

Гумениот ѓон ќе ви обезбеди прилагодување на разни површини.

Спецификации:

• Машки патики за тренинг

• Плиток профил

• Текстилен горен дел

• Текстилна постава

• Floatride Energy пена

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: сива / црвена

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5
6
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok Nano X1 Training Adventure се машки патики за тренинг во затворени или отворени простории.

Од рекреација во парк до вежбање во теретана, овие машки патики за тренинг Reebok ќе ви помогнат да ги направите вашите вежби поинтересни каде и да сте.

Floatride Energy пената во предниот дел на стапалото ви дава лесно чувство и амортизирање.

Гумениот ѓон ќе ви обезбеди прилагодување на разни површини.

Спецификации:

• Машки патики за тренинг

• Плиток профил

• Текстилен горен дел

• Текстилна постава

• Floatride Energy пена

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: сива / црвена

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5
6
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош