Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
UMBRO Slayer
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(UMF211M110-01)
UMBRO

UMBRO Slayer

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40 25
 • 40.5 40.5 25.5
 • 41 41 26
 • 41.5 41.5
 • 42 42 26.5
 • 42.5 42.5 27
 • 43 43 27.5
 • 43.5 43.5
 • 44 44 28
 • 44.5 44.5 28.5
 • 45 45 29
 • 45.5 45.5 29.5
 • 46 46 30
 • 46.5 46.5
 • 47 47 30.5
 • 47.5 47.5 31
 • 48 48 31.5
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Umbro SLAYER се машки патики за фудбал кои се погодни за игра во затворен простор, без разлика дали спортувате професионално или рекреативно.Тие се дизајнирани во многу атрактивен спортски дизајн, за сите вас кои покрај одличните перформанси се грижите и да излезете на терен со стил. Овозможуваат стабилност и лесно движење. Во нив ќе бидете побрзи и ќе можете лесно да ги менувате правецот и брзината на движење, без страв од лизгање. Горниот дел од издржливата синтетичка кожа лесно се одржува и трае долго. Мрежестите панели на горниот дел носат постојана циркулација на воздухот, така што вашите стапала нема да се прегреат при најтешките тренинзи или натпревари. Гумениот ѓон со стратешки поставени шари обезбедува одлична влечна сила. Логото Umbro го комплетира спортскиот изглед на овие машки патики за фудбал и ве мотивира да ги покажете сите ваши вештини на теренот.Спецификација: Машки патики за играње во затворен простор Плиток профил / врзување со врвки Горен дел: синтетичка кожа и мрежести панели Гумен ѓон Боја: бела.
Подетално

Umbro SLAYER се машки патики за фудбал кои се погодни за игра во затворен простор, без разлика дали спортувате професионално или рекреативно.Тие се дизајнирани во многу атрактивен спортски дизајн, за сите вас кои покрај одличните перформанси се грижите и да излезете на терен со стил. Овозможуваат стабилност и лесно движење. Во нив ќе бидете побрзи и ќе можете лесно да ги менувате правецот и брзината на движење, без страв од лизгање. Горниот дел од издржливата синтетичка кожа лесно се одржува и трае долго. Мрежестите панели на горниот дел носат постојана циркулација на воздухот, така што вашите стапала нема да се прегреат при најтешките тренинзи или натпревари. Гумениот ѓон со стратешки поставени шари обезбедува одлична влечна сила. Логото Umbro го комплетира спортскиот изглед на овие машки патики за фудбал и ве мотивира да ги покажете сите ваши вештини на теренот.
Спецификација:

 • Машки патики за играње во затворен простор
 • Плиток профил / врзување со врвки
 • Горен дел: синтетичка кожа и мрежести панели
 • Гумен ѓон
 • Боја: бела

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд UMBRO
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  39
  39.5
  40 40 25
  40.5 40.5 25.5
  41 41 26
  41.5
  42 42 26.5
  42.5 42.5 27
  43 43 27.5
  43.5
  44 44 28
  44.5 44.5 28.5
  45 45 29
  45.5 45.5 29.5
  46 46 30
  46.5
  47 47 30.5
  47.5 47.5 31
  48 48 31.5
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош