Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
NEW BALANCE 574
Машки патики
Код на производ:
(ML574AD2)
NEW BALANCE

NEW BALANCE 574

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
5.590 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
3.913 ДЕН
Заштеда: 1.677 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 50 33
 • 5.5 38 23.5
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39.5 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46.5 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 13.5
 • 14 49 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
New Balance 574 се машки lifestyle патики кои имаат класичен профил со чисти дизајнерски линии и стилизирана комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на автентичното наследство од 80-тите, овие патики внесуваат суптилна спортска атмосфера во секоја комбинација на облека. ENCAP технологијата комбинира лесна пена со издржлив полиуретан за да ви обезбеди целодневна поддршка. EVA пената го исполнува средниот ѓон и петицата за чувство на удобност, додека гумениот ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на патиката. Горниот дел се состои од слоеви на кожа, велур и текстил кои се совршено споени и нагласени со контрастни бои. Ако сакате бескомпромисна удобност и автентичен стил на NB моделот, тогаш овие патики се вашиот идеален избор за секојдневно носење.Спецификација: Машки патики - lifestyle Горен дел: кожа, текстил, велур EVA пена за удобност ENCAP технологија Издржлив гумен ѓон.
Подетално

New Balance 574 се машки lifestyle патики кои имаат класичен профил со чисти дизајнерски линии и стилизирана комбинација на бои. Со модерен комфор и изглед кој останува верен на автентичното наследство од 80-тите, овие патики внесуваат суптилна спортска атмосфера во секоја комбинација на облека. ENCAP технологијата комбинира лесна пена со издржлив полиуретан за да ви обезбеди целодневна поддршка. EVA пената го исполнува средниот ѓон и петицата за чувство на удобност, додека гумениот ѓон обезбедува стабилност и долготрајност на патиката. Горниот дел се состои од слоеви на кожа, велур и текстил кои се совршено споени и нагласени со контрастни бои. Ако сакате бескомпромисна удобност и автентичен стил на NB моделот, тогаш овие патики се вашиот идеален избор за секојдневно носење.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Горен дел: кожа, текстил, велур
 • EVA пена за удобност
 • ENCAP технологија
 • Издржлив гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NEW BALANCE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15 50 33
  5.5 38 23.5
  6 38.5 24
  6.5 39.5 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46.5 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5
  14 49 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош