Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RONDA
RONDA
RONDA
RONDA
RONDA
RONDA
RONDA
RONDA
RONDA
RONDA
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(S11415-KK001)
CHAMPION

RONDA

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.992 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 35 35 22
  • 35.5 35.5
  • 36 36 22.5
  • 36.5 36.5
  • 37 37 23.5
  • 37.5 37.5
  • 38 38 24
  • 38.5 38.5
  • 39 39 25
  • 39.5 39.5
  • 40 40 25.5
  • 40.5 40.5
  • 41 41 26.5
  • 41.5 41.5
  • 42 42 27
  • 42.5
  • 43 43 28
  • 44 44
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35 22
35.5 35.5
36 36 22.5
36.5 36.5
37 37 23.5
37.5 37.5
38 38 24
38.5 38.5
39 39 25
39.5 39.5
40 40 25.5
40.5 40.5
41 41 26.5
41.5 41.5
42 42 27
42.5
43 43 28
44 44

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35 22
35.5 35.5
36 36 22.5
36.5 36.5
37 37 23.5
37.5 37.5
38 38 24
38.5 38.5
39 39 25
39.5 39.5
40 40 25.5
40.5 40.5
41 41 26.5
41.5 41.5
42 42 27
42.5
43 43 28
44 44

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11335-PS013
1.453 ДЕН
Заштеда 46%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11335-ES010
1.453 ДЕН
Заштеда 46%
2.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11336-KK001
1.453 ДЕН
Заштеда 46%
2.690 ДЕН
Помош