Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
CLIFTON 8
Женски патики за трчање
Код на производ:
(1119394-BWHT)
HOKA

CLIFTON 8

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
8.690 ДЕН
Моментална Цена
8.690 ДЕН
Моментална Цена
8.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 *
 • 5 36 22
 • 5,5 *
 • 6 37 1/3 23
 • 6,5 *
 • 7 38 2/3 24
 • 7,5 *
 • 8 40 25
 • 8,5 *
 • 9 41 1/3 26
 • 9,5 *
 • 10 *
 • 10,5 *
 • 11 *
 • 11,5 *
 • 12 *
 • 12,5 *
 • 13 *
 • 13,5 *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5 36 22
5,5
6 37 1/3 23
6,5
7 38 2/3 24
7,5
8 40 25
8,5
9 41 1/3 26
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5 36 22
5,5
6 37 1/3 23
6,5
7 38 2/3 24
7,5
8 40 25
8,5
9 41 1/3 26
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1106474-BHLR
6.712 ДЕН
Заштеда 20%
8.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1019270-HRLN
5.974 ДЕН
Заштеда 35%
9.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1104094-AASN
4.794 ДЕН
Заштеда 40%
7.990 ДЕН
Помош