Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
NIKE AIR MAX VG-R
Машки патики
Код на производ:
(CK7583-004)
NIKE

NIKE AIR MAX VG-R

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална Цена
6.890 ДЕН
Моментална Цена
6.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX VG-R се машки патики инспирирани од трчањето, кои претставуваат модернизирана верзија на патиките Air Max 95 со препознатливи детали на класичниот модел на Nike. Хибридните линии ве мотивираат да ја зголемите брзината и да го забрзате темпото. Лесно е да стигнете до победа со вакви патики. Горниот дел од лесна мрежа обезбедува постојана циркулација на воздухот, како и флексибилност на местата каде што е најпотребно. Видливата Max Air единица во петицата обезбедува супериорна удобност при секое движење. Привлечниот дизајн, врвните перформанси и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел на машки патики за трчање. Спецификации: Машки патики за трчање Горен дел: синтетика, текстил Воздушна единица во петицата Среден ѓон исполнет со пена Гумен ѓон Код на производ: CK7583-004 .
Подетално

Nike AIR MAX VG-R се машки патики инспирирани од трчањето, кои претставуваат модернизирана верзија на патиките Air Max 95 со препознатливи детали на класичниот модел на Nike.

Хибридните линии ве мотивираат да ја зголемите брзината и да го забрзате темпото.

Лесно е да стигнете до победа со вакви патики.

Горниот дел од лесна мрежа обезбедува постојана циркулација на воздухот, како и флексибилност на местата каде што е најпотребно.

Видливата Max Air единица во петицата обезбедува супериорна удобност при секое движење.

Привлечниот дизајн, врвните перформанси и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел на машки патики за трчање.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Воздушна единица во петицата
 • Среден ѓон исполнет со пена
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: CK7583-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX VG-R се машки патики инспирирани од трчањето, кои претставуваат модернизирана верзија на патиките Air Max 95 со препознатливи детали на класичниот модел на Nike.

Хибридните линии ве мотивираат да ја зголемите брзината и да го забрзате темпото.

Лесно е да стигнете до победа со вакви патики.

Горниот дел од лесна мрежа обезбедува постојана циркулација на воздухот, како и флексибилност на местата каде што е најпотребно.

Видливата Max Air единица во петицата обезбедува супериорна удобност при секое движење.

Привлечниот дизајн, врвните перформанси и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел на машки патики за трчање.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Воздушна единица во петицата
 • Среден ѓон исполнет со пена
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: CK7583-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош