Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
HOOPS 2.0
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(FY8626)
adidas

HOOPS 2.0

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
3.319 ДЕН
Заштеда: 369 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas HOOPS 2.0 се машки патики. Модерниот дизајн најде инспирација во кошаркарката. Овие патики се изработени од издржливи материјали, со цел да се долготрајни. Горниот дел е направен од синтетичка кожа. Перфорациите во горниот дел ја зголемуваат циркулацијата на воздухот. Познатите три линии adidas ја комплетираат спортската елеганција. И на улица, и на кошаркарско игралиште, удобно ќе се чувствувате во овие патики и ќе изгледате одлично во секоја прилика. СПЕЦИФИКАЦИИ: Гумен ѓон Горен дел: синтетичка кожа, текстил Прикажана боја: црна, бела Врзување со врвки Код на производ: FY8626 .
Подетално

adidas HOOPS 2.0 се машки патики.

Модерниот дизајн најде инспирација во кошаркарката.

Овие патики се изработени од издржливи материјали, со цел да се долготрајни.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа.

Перфорациите во горниот дел ја зголемуваат циркулацијата на воздухот.

Познатите три линии adidas ја комплетираат спортската елеганција.

И на улица, и на кошаркарско игралиште, удобно ќе се чувствувате во овие патики и ќе изгледате одлично во секоја прилика.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Врзување со врвки
 • Код на производ: FY8626
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas HOOPS 2.0 се машки патики.

Модерниот дизајн најде инспирација во кошаркарката.

Овие патики се изработени од издржливи материјали, со цел да се долготрајни.

Горниот дел е направен од синтетичка кожа.

Перфорациите во горниот дел ја зголемуваат циркулацијата на воздухот.

Познатите три линии adidas ја комплетираат спортската елеганција.

И на улица, и на кошаркарско игралиште, удобно ќе се чувствувате во овие патики и ќе изгледате одлично во секоја прилика.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Прикажана боја: црна, бела
 • Врзување со врвки
 • Код на производ: FY8626
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош