Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BECK GS
BECK GS
BECK GS
BECK GS
BECK GS
BECK GS
BECK GS
BECK GS
BECK GS
BECK GS
Детски патики
Код на производ:
(S32353-PS013)
CHAMPION

BECK GS

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

И оваа година, Sport Vision подготви cool и удобни комплети за учениците!

Одберете ја вашата омилена комбинација патики, тренерки и ранци, внесете ги во кошничка и целиот комплет ќе го добиете по специјална цена од само 3890 ден.

Погледнете ги сите производи што можете да ги комбинирате ТУКА.

Со купување на кој било производ на Sport Vision online shop во вредност над 3960 денари, добивате подарок ваучер од 700 денари! Додадете ги вашите омилени производи во кошничката и ќе ве чекаат дополнителни 700 денари попуст за следно купување. Ваучерите важат до 20 септември. Погледнете ја целата понуда ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 27 27 15.5
 • 28 28 16
 • 29 29 17
 • 30 30 18
 • 31 31 19
 • 32 32 20
 • 33 33 21
 • 34 34 21.5
 • 35 35 22.5
 • 35,5 *
 • 36 36 23
 • 36,5 *
 • 37 37 23.5
 • 37,5 37,5
 • 38 38 24
 • 38,5 38,5
 • 39 39 24.5
 • 39,5 *
 • 40 40 25.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion Beck се lifestyle патики за девојчиња направени за да обезбедат удобност и комфор за време на целодневните активности. Тие го имаат карактеристичното лого на Champion во контрастни бои, а нивниот дизајн гарантира дека наскоро ќе станат омилен модел на сите девојчиња во нивните авантури. Покрај тоа што се удобни за носење, овие патики ќе овозможат ногата да се чувствува безбедно на секој чекор.   Спецификации: • Ниски lifestyle патики за девојчиња • Врзување • Champion симбол • Состав: 100% полиуретан • Боја: розова .
Подетално

Champion Beck се lifestyle патики за девојчиња направени за да обезбедат удобност и комфор за време на целодневните активности.

Тие го имаат карактеристичното лого на Champion во контрастни бои, а нивниот дизајн гарантира дека наскоро ќе станат омилен модел на сите девојчиња во нивните авантури.

Покрај тоа што се удобни за носење, овие патики ќе овозможат ногата да се чувствува безбедно на секој чекор.

 

Спецификации:

• Ниски lifestyle патики за девојчиња

• Врзување

• Champion симбол

• Состав: 100% полиуретан

• Боја: розова

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27 15.5
28 28 16
29 29 17
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
34 34 21.5
35 35 22.5
35,5
36 36 23
36,5
37 37 23.5
37,5 37,5
38 38 24
38,5 38,5
39 39 24.5
39,5
40 40 25.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Champion Beck се lifestyle патики за девојчиња направени за да обезбедат удобност и комфор за време на целодневните активности.

Тие го имаат карактеристичното лого на Champion во контрастни бои, а нивниот дизајн гарантира дека наскоро ќе станат омилен модел на сите девојчиња во нивните авантури.

Покрај тоа што се удобни за носење, овие патики ќе овозможат ногата да се чувствува безбедно на секој чекор.

 

Спецификации:

• Ниски lifestyle патики за девојчиња

• Врзување

• Champion симбол

• Состав: 100% полиуретан

• Боја: розова

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
27 27 15.5
28 28 16
29 29 17
30 30 18
31 31 19
32 32 20
33 33 21
34 34 21.5
35 35 22.5
35,5
36 36 23
36,5
37 37 23.5
37,5 37,5
38 38 24
38,5 38,5
39 39 24.5
39,5
40 40 25.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош