Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
SOLAR BOOST 3 M
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FW9137)
adidas

SOLAR BOOST 3 M

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
9.788 ДЕН
Моментална Цена
9.788 ДЕН
Цена со попуст
8.809 ДЕН
Заштеда: 979 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas SOLAR BOOST 3 M се машки патики за трчање, дизајнирани за удобност на секој изминат километар. Тие се совршени и за пократко, и за подолго трчање. Горниот дел со лесна мрежа нежно ја обвиткува ногата и одржува постојана циркулација на воздух. Средниот ѓон е изработен од Boost пена, која го омекнува секој ваш чекор и ја враќа енергијата. Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и ѝ овозможува на ногата совршена удобност. Овие машки патики за трчање ќе бидат вашата идеална поддршка на патеката. Спецификации: Машки патики за трчање Врзување Горен дел: мрежа - Primegreen Среден ѓон од пена Boost Гумен ѓон Continental™ Боја: црна / бела / сива Код на производ: FW9137 .
Подетално

adidas SOLAR BOOST 3 M се машки патики за трчање, дизајнирани за удобност на секој изминат километар.

Тие се совршени и за пократко, и за подолго трчање.

Горниот дел со лесна мрежа нежно ја обвиткува ногата и одржува постојана циркулација на воздух.

Средниот ѓон е изработен од Boost пена, која го омекнува секој ваш чекор и ја враќа енергијата.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и ѝ овозможува на ногата совршена удобност.

Овие машки патики за трчање ќе бидат вашата идеална поддршка на патеката.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа - Primegreen
 • Среден ѓон од пена Boost
 • Гумен ѓон Continental™
 • Боја: црна / бела / сива
 • Код на производ: FW9137
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas SOLAR BOOST 3 M се машки патики за трчање, дизајнирани за удобност на секој изминат километар.

Тие се совршени и за пократко, и за подолго трчање.

Горниот дел со лесна мрежа нежно ја обвиткува ногата и одржува постојана циркулација на воздух.

Средниот ѓон е изработен од Boost пена, која го омекнува секој ваш чекор и ја враќа енергијата.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и ѝ овозможува на ногата совршена удобност.

Овие машки патики за трчање ќе бидат вашата идеална поддршка на патеката.

Спецификации:

 • Машки патики за трчање
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа - Primegreen
 • Среден ѓон од пена Boost
 • Гумен ѓон Continental™
 • Боја: црна / бела / сива
 • Код на производ: FW9137
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош