Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
adidas EQ21 RUN
Женски патики за трчање
Код на производ:
(H00540)
adidas

adidas EQ21 RUN

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
3.666 ДЕН
Заштеда: 1.222 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Трчајте со сигурност и самодоверба кои ви ја нудат adidas EQ21 RUN женските патики за трчање. Горниот прозрачен дел ѝм овозможува на вашите стапала да останат свежи на долгите патеки. Лесното амортизирање обезбедува оптимална удобност при секој ваш чекор од стартот до крајот на целта. СПЕЦИФИКАЦИИ • Regular fit • Врзување со врвки • Прозрачен мрежест горен дел • TPU стабилизатори • Тежина: 540 g (големина UK 5,5) • Пад на среден ѓон: 10,5 mm • Гумен ѓон • 25% од компонентите што се користеле за изработка на горниот дел се направени со минимум 50% рециклирана содржина • Боја на производот: Бела • Код на производот: H00540 .
Подетално

Трчајте со сигурност и самодоверба кои ви ја нудат adidas EQ21 RUN женските патики за трчање. Горниот прозрачен дел ѝм овозможува на вашите стапала да останат свежи на долгите патеки. Лесното амортизирање обезбедува оптимална удобност при секој ваш чекор од стартот до крајот на целта.

СПЕЦИФИКАЦИИ

• Regular fit

• Врзување со врвки

• Прозрачен мрежест горен дел

• TPU стабилизатори

• Тежина: 540 g (големина UK 5,5)

• Пад на среден ѓон: 10,5 mm

• Гумен ѓон

• 25% од компонентите што се користеле за изработка на горниот дел се направени со минимум 50% рециклирана содржина

• Боја на производот: Бела

• Код на производот: H00540

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош