Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
RUN 80S
Машки патики за трчање
Код на производ:
(GV7304)
adidas

RUN 80S

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
4.399 ДЕН
Заштеда: 489 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Комплетирајте го „old-skul“ изгледот со најновата удобност на денешницата - машките lifestyle патики adidas RUN 80S. Тие ја пренесуваат инспирацијата од патиките за трчање и од улиците на секојдневниот живот и урбаниот стил. Мазниот кожен горен дел и средниот ѓон Cloudfoam носат удобност и комфор што ќе го цените во долгите, динамични денови. Финишот од велур и култните 3 линии носат карактеристичен печат на овие машки патики adidas RUN 80S. Тие се делумно направени од рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад. Поддржете ја оваа иницијатива и придружете се на тимот на adidas. Спецификации: Машки патики - lifestyle Плиток профил Врзување Горен дел: текстил и велур Cloudfoam среден ѓон Текстилна постава TPU засилување на петицата Гумен ѓон Боја: црна Код на производ: GV7304 .
Подетално

Комплетирајте го „old-skul“ изгледот со најновата удобност на денешницата - машките lifestyle патики adidas RUN 80S.

Тие ја пренесуваат инспирацијата од патиките за трчање и од улиците на секојдневниот живот и урбаниот стил. Мазниот кожен горен дел и средниот ѓон Cloudfoam носат удобност и комфор што ќе го цените во долгите, динамични денови.

Финишот од велур и култните 3 линии носат карактеристичен печат на овие машки патики adidas RUN 80S.

Тие се делумно направени од рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад.

Поддржете ја оваа иницијатива и придружете се на тимот на adidas.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстил и велур
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Текстилна постава
 • TPU засилување на петицата
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Код на производ: GV7304
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Комплетирајте го „old-skul“ изгледот со најновата удобност на денешницата - машките lifestyle патики adidas RUN 80S.

Тие ја пренесуваат инспирацијата од патиките за трчање и од улиците на секојдневниот живот и урбаниот стил. Мазниот кожен горен дел и средниот ѓон Cloudfoam носат удобност и комфор што ќе го цените во долгите, динамични денови.

Финишот од велур и култните 3 линии носат карактеристичен печат на овие машки патики adidas RUN 80S.

Тие се делумно направени од рециклирани материјали со високи перформанси, како дел од амбицијата на adidas да стави крај на користењето на пластичен отпад.

Поддржете ја оваа иницијатива и придружете се на тимот на adidas.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстил и велур
 • Cloudfoam среден ѓон
 • Текстилна постава
 • TPU засилување на петицата
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Код на производ: GV7304
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош