Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT
Детски патики
Код на производ:
(S42883)
Reebok

REEBOK XT SPRINTER 2.0 ALT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Ги подготвивме најудобните кул модели за вашите малечки со големи попусти. Изберете само два производа на нашиот online shop и 50% попуст ве чека на вториот поевтин производ! Погледнете ја комплетната понуда ТУКА.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 30 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 34.5 22.5
 • 4 35 23
 • 4.5 36 23.5
 • 5 36.5 23.5
 • 5.5 37 24
 • 6 38 24.5
 • 7 39 25
 • 10 26.5 16
 • 10.5 27 16.5
 • 11 27.5 17
 • 11.5 28 17.5
 • 12 29 18
 • 12.5 30 18.5
 • 13 30.5 19
 • 13.5 31 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok XT SPRINTER 2 се спортски патики наменети за девојчиња кои се активни. Вашето мало девојче знае каде треба да биде, и овие патики се подготвени да ја одведат таму. Трајниот гумен ѓон обезбедува одлично прилагодување, за да има цврст чекор додека се движи во текот на денот. Растегливите врвки обезбедуваат одлична удобност на стапалото. Со овие патики, вашата млада атлетичарка може да чекори со силна самодоверба. Спецификација: Патики за девојчиња Плиток профил Растегливи врвки Горен дел: кожа и текстил Гумен ѓон Боја: Розова .
Подетално

Reebok XT SPRINTER 2 се спортски патики наменети за девојчиња кои се активни. Вашето мало девојче знае каде треба да биде, и овие патики се подготвени да ја одведат таму. Трајниот гумен ѓон обезбедува одлично прилагодување, за да има цврст чекор додека се движи во текот на денот. Растегливите врвки обезбедуваат одлична удобност на стапалото. Со овие патики, вашата млада атлетичарка може да чекори со силна самодоверба.

Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Плиток профил
 • Растегливи врвки
 • Горен дел: кожа и текстил
 • Гумен ѓон
 • Боја: Розова
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok XT SPRINTER 2 се спортски патики наменети за девојчиња кои се активни. Вашето мало девојче знае каде треба да биде, и овие патики се подготвени да ја одведат таму. Трајниот гумен ѓон обезбедува одлично прилагодување, за да има цврст чекор додека се движи во текот на денот. Растегливите врвки обезбедуваат одлична удобност на стапалото. Со овие патики, вашата млада атлетичарка може да чекори со силна самодоверба.

Спецификација:

 • Патики за девојчиња
 • Плиток профил
 • Растегливи врвки
 • Горен дел: кожа и текстил
 • Гумен ѓон
 • Боја: Розова
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош