Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
TENSAUR RUN C
Детски патики
Код на производ:
(H01705)
adidas

TENSAUR RUN C

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Ги подготвивме најудобните кул модели за вашите малечки со големи попусти. Изберете само два производа на нашиот online shop и 50% попуст ве чека на вториот поевтин производ! Погледнете ја комплетната понуда ТУКА.

Претходна цена
2.288 ДЕН
Моментална Цена
2.288 ДЕН
Моментална Цена
2.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TENSAUR RUN унисекс детски lifestyle патики се наменети за деца посветени на спортот и за оние кои постојано се во движење. Се врзуваат со велкро лепенки, така што се исклучително лесни за облекување и соблекување. Ѓонот е изработен од издржлива ЕВА пена која е исклучително удобна и не остава траги на паркетот, така што може да се користи и во салата. Спајдермен графиката која се наоѓа на горниот дел од патиката ќе ги израдува сите оние кои се обожаватели на овој суперхерој. За исклучителна удобност во текот на целодневната игра, облечете ѝм ги TENSAUR RUN унисекс детски lifestyle патики. Спецификација: ЕВА ѓон Среден ѓон од ЕВА пена Горен дел: текстил Текстилна постава Велкро лепенки Боја: сина .
Подетално

adidas TENSAUR RUN унисекс детски lifestyle патики се наменети за деца посветени на спортот и за оние кои постојано се во движење. Се врзуваат со велкро лепенки, така што се исклучително лесни за облекување и соблекување. Ѓонот е изработен од издржлива ЕВА пена која е исклучително удобна и не остава траги на паркетот, така што може да се користи и во салата. Спајдермен графиката која се наоѓа на горниот дел од патиката ќе ги израдува сите оние кои се обожаватели на овој суперхерој. За исклучителна удобност во текот на целодневната игра, облечете ѝм ги TENSAUR RUN унисекс детски lifestyle патики.

Спецификација:

 • ЕВА ѓон
 • Среден ѓон од ЕВА пена
 • Горен дел: текстил
 • Текстилна постава
 • Велкро лепенки
 • Боја: сина
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TENSAUR RUN унисекс детски lifestyle патики се наменети за деца посветени на спортот и за оние кои постојано се во движење. Се врзуваат со велкро лепенки, така што се исклучително лесни за облекување и соблекување. Ѓонот е изработен од издржлива ЕВА пена која е исклучително удобна и не остава траги на паркетот, така што може да се користи и во салата. Спајдермен графиката која се наоѓа на горниот дел од патиката ќе ги израдува сите оние кои се обожаватели на овој суперхерој. За исклучителна удобност во текот на целодневната игра, облечете ѝм ги TENSAUR RUN унисекс детски lifestyle патики.

Спецификација:

 • ЕВА ѓон
 • Среден ѓон од ЕВА пена
 • Горен дел: текстил
 • Текстилна постава
 • Велкро лепенки
 • Боја: сина
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош