Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
TERREX AGRAVIC BOA W
Женски патики за трчање
Код на производ:
(FY9459)
adidas

TERREX AGRAVIC BOA W

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
9.188 ДЕН
Моментална Цена
9.188 ДЕН
Моментална Цена
9.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35 1/2 21.5
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 48 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики adidas TERREX AGRAVIC BOA ќе ви овозможат да ја чекорите дури и по најпредизвикувачката планинска патека. Идеални се за тркачи на планински патеки каде километрите се најмал проблем. Системот за врзување BOA ја зајакнува поддршката што ја нудат овие патики и ги затегнува околу вашето стапало за да не се лизгаат. Средниот ѓон е направен од Boost материјал кој го амортизира секој ваш чекор и не дозволува вашата нога да се умори. Ѓонот е направен од Continental гума која добро се прилагодува на сите видови терени и е исклучително отпорна на абење. Освој го својот следен врв во adidas TERREX AGRAVIC BOA женските outdoor патики Спецификација: Ѓон од Continental гума Средниот ѓон од Boost пена Горен дел: текстил Boost среден ѓон Текстилна постава OrthoLite влошка систем на врзување - BOA Боја: бела .
Подетално

Женските патики adidas TERREX AGRAVIC BOA ќе ви овозможат да ја чекорите дури и по најпредизвикувачката планинска патека. Идеални се за тркачи на планински патеки каде километрите се најмал проблем. Системот за врзување BOA ја зајакнува поддршката што ја нудат овие патики и ги затегнува околу вашето стапало за да не се лизгаат. Средниот ѓон е направен од Boost материјал кој го амортизира секој ваш чекор и не дозволува вашата нога да се умори. Ѓонот е направен од Continental гума која добро се прилагодува на сите видови терени и е исклучително отпорна на абење. Освој го својот следен врв во adidas TERREX AGRAVIC BOA женските outdoor патики

Спецификација:

 • Ѓон од Continental гума
 • Средниот ѓон од Boost пена
 • Горен дел: текстил
 • Boost среден ѓон
 • Текстилна постава
 • OrthoLite влошка
 • систем на врзување - BOA
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики adidas TERREX AGRAVIC BOA ќе ви овозможат да ја чекорите дури и по најпредизвикувачката планинска патека. Идеални се за тркачи на планински патеки каде километрите се најмал проблем. Системот за врзување BOA ја зајакнува поддршката што ја нудат овие патики и ги затегнува околу вашето стапало за да не се лизгаат. Средниот ѓон е направен од Boost материјал кој го амортизира секој ваш чекор и не дозволува вашата нога да се умори. Ѓонот е направен од Continental гума која добро се прилагодува на сите видови терени и е исклучително отпорна на абење. Освој го својот следен врв во adidas TERREX AGRAVIC BOA женските outdoor патики

Спецификација:

 • Ѓон од Continental гума
 • Средниот ѓон од Boost пена
 • Горен дел: текстил
 • Boost среден ѓон
 • Текстилна постава
 • OrthoLite влошка
 • систем на врзување - BOA
 • Боја: бела
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3 35 1/2 21.5
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 48 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош