Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

OUTSNAP CSWP W
OUTSNAP CSWP W
OUTSNAP CSWP W
OUTSNAP CSWP W
OUTSNAP CSWP W
OUTSNAP CSWP W
OUTSNAP CSWP W
OUTSNAP CSWP W
Женски outdoor патики
Код на производ:
(L41441400)
SALOMON

OUTSNAP CSWP W

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
7.990 ДЕН
Моментална Цена
7.990 ДЕН
Цена со попуст
7.191 ДЕН
Заштеда: 799 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 *
 • 35.5 *
 • 36 *
 • 36.5 *
 • 37 *
 • 37.5 *
 • 38 *
 • 38.5 *
 • 39 *
 • 39.5 *
 • 40 *
 • 40.5 *
 • 41 *
 • 41.5 *
 • 42 *
 • 42.5 *
 • 43 *
 • 44 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Outdoor
Бренд SALOMON
Возраст За возрасни

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош