Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V
Детски патики
Код на производ:
(H04955)
Reebok

REEBOK ROYAL PRIME 2.0 2V

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.341 ДЕН
Заштеда: 149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16 7
 • 1.5 16.5 7.5
 • 2 17 8
 • 2.5 18 8.5
 • 3 18.5 9
 • 3.5 19 9.5
 • 4 19.5 10
 • 4.5 20 10.5
 • 5 21 11
 • 5.5 21.5 11.5
 • 6 22 12
 • 6.5 22.5 12.5
 • 7 23.5 13
 • 7.5 24 13.5
 • 8 25 14
 • 8.5 25.5 14.5
 • 9 26 15
 • 9.5 26.5 15.5
 • 10 26.5 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон. Секој чекор е можност за учење и развој. Овие патики за момчиња имаат издржлива и удобна конструкција. Страничните ленти и логото на Reebok им даваат спортски изглед. Лесниот среден ѓон обезбедува меко амортизирање. Двете велкро лепенки ви овозможуваат вашето дете да ги облече патиките брзо и да започне нова авантура. Спецификации: • Детски патики • Плиток профил • Две велкро лепенки • Синтетички горен дел • Текстилна постава • EVA среден ѓон • Гумен ѓон • Боја: црна / црвена .
Подетално

Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон.

Секој чекор е можност за учење и развој.

Овие патики за момчиња имаат издржлива и удобна конструкција.

Страничните ленти и логото на Reebok им даваат спортски изглед.

Лесниот среден ѓон обезбедува меко амортизирање.

Двете велкро лепенки ви овозможуваат вашето дете да ги облече патиките брзо и да започне нова авантура.

Спецификации:

• Детски патики

• Плиток профил

• Две велкро лепенки

• Синтетички горен дел

• Текстилна постава

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: црна / црвена

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 16 7
1.5 16.5 7.5
2 17 8
2.5 18 8.5
3 18.5 9
3.5 19 9.5
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26.5 15.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон.

Секој чекор е можност за учење и развој.

Овие патики за момчиња имаат издржлива и удобна конструкција.

Страничните ленти и логото на Reebok им даваат спортски изглед.

Лесниот среден ѓон обезбедува меко амортизирање.

Двете велкро лепенки ви овозможуваат вашето дете да ги облече патиките брзо и да започне нова авантура.

Спецификации:

• Детски патики

• Плиток профил

• Две велкро лепенки

• Синтетички горен дел

• Текстилна постава

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: црна / црвена

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 16 7
1.5 16.5 7.5
2 17 8
2.5 18 8.5
3 18.5 9
3.5 19 9.5
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26.5 15.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EH3234
Детските патики Reebok Classic Leather се наменети за момчиња кои се во постојано движе...
1.569 ДЕН
Заштеда 37%
2.490 ДЕН
Помош