Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
TERREX AGRAVIC TR
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FZ3266)
adidas

TERREX AGRAVIC TR

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Цена со попуст
4.399 ДЕН
Заштеда: 489 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX AGRAVIC TR се удобни и издржливи машки патики за планинарење. Овие лесни и многу издржливи патики нема да ве разочараат при пешачење по планински патеки и по недостапни терени. Мрежата и синтетиката на горниот дел со цврсто засилување на прстите ви дава дополнителна заштита. Подлогата GORE-TEX ја регулира влагата и им овозможува на нозете да останат суви и да се чувствувате пријатно. Лесниот среден дел на патиката е изработен од пена EVA за мека поддршка и удобност при пешачењето. Гумениот ѓон Continental™ обезбедува безбеден допир на земјата, дури и во влажни услови. Истражувајте, освојувајте непознати средини и не дозволувајте ништо да ве спречи на патот.   Спецификации: Машки outdoor патики Тежина: 395гр Навалување: 10мм (пета 29мм / прсти 19мм) Горен дел: мрежа, синтетика Подлога: водоотпорен GORE-TEX Среден ѓон: EVA пена Ѓон: Continental™ гума Боја: црна, бела, црвена Код на производ: FZ3266 .
Подетално

adidas TERREX AGRAVIC TR се удобни и издржливи машки патики за планинарење.

Овие лесни и многу издржливи патики нема да ве разочараат при пешачење по планински патеки и по недостапни терени.

Мрежата и синтетиката на горниот дел со цврсто засилување на прстите ви дава дополнителна заштита.

Подлогата GORE-TEX ја регулира влагата и им овозможува на нозете да останат суви и да се чувствувате пријатно.

Лесниот среден дел на патиката е изработен од пена EVA за мека поддршка и удобност при пешачењето.

Гумениот ѓон Continental™ обезбедува безбеден допир на земјата, дури и во влажни услови.

Истражувајте, освојувајте непознати средини и не дозволувајте ништо да ве спречи на патот.

 

Спецификации:

 • Машки outdoor патики
 • Тежина: 395гр
 • Навалување: 10мм (пета 29мм / прсти 19мм)
 • Горен дел: мрежа, синтетика
 • Подлога: водоотпорен GORE-TEX
 • Среден ѓон: EVA пена
 • Ѓон: Continental™ гума
 • Боја: црна, бела, црвена
 • Код на производ: FZ3266
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX AGRAVIC TR се удобни и издржливи машки патики за планинарење.

Овие лесни и многу издржливи патики нема да ве разочараат при пешачење по планински патеки и по недостапни терени.

Мрежата и синтетиката на горниот дел со цврсто засилување на прстите ви дава дополнителна заштита.

Подлогата GORE-TEX ја регулира влагата и им овозможува на нозете да останат суви и да се чувствувате пријатно.

Лесниот среден дел на патиката е изработен од пена EVA за мека поддршка и удобност при пешачењето.

Гумениот ѓон Continental™ обезбедува безбеден допир на земјата, дури и во влажни услови.

Истражувајте, освојувајте непознати средини и не дозволувајте ништо да ве спречи на патот.

 

Спецификации:

 • Машки outdoor патики
 • Тежина: 395гр
 • Навалување: 10мм (пета 29мм / прсти 19мм)
 • Горен дел: мрежа, синтетика
 • Подлога: водоотпорен GORE-TEX
 • Среден ѓон: EVA пена
 • Ѓон: Continental™ гума
 • Боја: црна, бела, црвена
 • Код на производ: FZ3266
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош