Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT
Детски патики
Код на производ:
(H04963)
Reebok

REEBOK ROYAL PRIME 2.0 ALT

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.341 ДЕН
Заштеда: 149 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 16 7
 • 1.5 16.5 7.5
 • 2 17 8
 • 2.5 18 8.5
 • 3 18.5 9
 • 3.5 19 9.5
 • 4 19.5 10
 • 4.5 20 10.5
 • 5 21 11
 • 5.5 21.5 11.5
 • 6 22 12
 • 6.5 22.5 12.5
 • 7 23.5 13
 • 7.5 24 13.5
 • 8 25 14
 • 8.5 25.5 14.5
 • 9 26 15
 • 9.5 26 15.5
 • 10 26.5 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL PRIME 2.0 се удобни патики за девојчиња. Овие патики за девојчиња носат опуштени вибрации. Велкро лепенките ги прават патиките лесни и брзи. Ѓонот обезбедува поддршка за малите стапала во секоја авантура. Спецификации: • Детски патики • Плиток профил • Две велкро лепенки • Синтетички горен дел • Текстилна постава • Гумен ѓон • Боја: Бела / Розова .
Подетално

Reebok ROYAL PRIME 2.0 се удобни патики за девојчиња.

Овие патики за девојчиња носат опуштени вибрации.

Велкро лепенките ги прават патиките лесни и брзи.

Ѓонот обезбедува поддршка за малите стапала во секоја авантура.

Спецификации:

• Детски патики

• Плиток профил

• Две велкро лепенки

• Синтетички горен дел

• Текстилна постава

• Гумен ѓон

• Боја: Бела / Розова

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 16 7
1.5 16.5 7.5
2 17 8
2.5 18 8.5
3 18.5 9
3.5 19 9.5
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26 15.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL PRIME 2.0 се удобни патики за девојчиња.

Овие патики за девојчиња носат опуштени вибрации.

Велкро лепенките ги прават патиките лесни и брзи.

Ѓонот обезбедува поддршка за малите стапала во секоја авантура.

Спецификации:

• Детски патики

• Плиток профил

• Две велкро лепенки

• Синтетички горен дел

• Текстилна постава

• Гумен ѓон

• Боја: Бела / Розова

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 16 7
1.5 16.5 7.5
2 17 8
2.5 18 8.5
3 18.5 9
3.5 19 9.5
4 19.5 10
4.5 20 10.5
5 21 11
5.5 21.5 11.5
6 22 12
6.5 22.5 12.5
7 23.5 13
7.5 24 13.5
8 25 14
8.5 25.5 14.5
9 26 15
9.5 26 15.5
10 26.5 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош