Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
REEBOK ROYAL PRIME 2.0
Детски патики
Код на производ:
(H04948)
Reebok

REEBOK ROYAL PRIME 2.0

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална Цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.611 ДЕН
Заштеда: 179 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 30 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 34.5 22.5
 • 4 35 23
 • 4.5 36 23.5
 • 5 36.5 23.5
 • 5.5 37 24
 • 6 38 24.5
 • 7 39 25
 • 10 26.5 16
 • 10.5 27 16.5
 • 11 27.5 17
 • 11.5 28 17.5
 • 12 29 18
 • 12.5 30 18.5
 • 13 30.5 19
 • 13.5 31 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон. Секој чекор е можност за учење и развој. Овие патики имаат издржлива и удобна конструкција. Страничните ленти и логото на Reebok им даваат спортски изглед. Лесниот среден ѓон обезбедува меко амортизирање. Спецификации: • Детски патики • Плиток профил • Врзување • Синтетички горен дел • Текстилна постава • EVA среден ѓон • Гумен ѓон • Боја: црна / црвена .
Подетално

Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон.

Секој чекор е можност за учење и развој.

Овие патики имаат издржлива и удобна конструкција.

Страничните ленти и логото на Reebok им даваат спортски изглед.

Лесниот среден ѓон обезбедува меко амортизирање.

Спецификации:

• Детски патики

• Плиток профил

• Врзување

• Синтетички горен дел

• Текстилна постава

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: црна / црвена

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ROYAL PRIME 2.0 се патики за момчиња со издржлив гумен ѓон.

Секој чекор е можност за учење и развој.

Овие патики имаат издржлива и удобна конструкција.

Страничните ленти и логото на Reebok им даваат спортски изглед.

Лесниот среден ѓон обезбедува меко амортизирање.

Спецификации:

• Детски патики

• Плиток профил

• Врзување

• Синтетички горен дел

• Текстилна постава

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: црна / црвена

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош