Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
NIKE STAR RUNNER 3 TDV
Детски патики
Код на производ:
(DA2778-002)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 3 TDV

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
1.990 ДЕН
Моментална Цена
1.990 ДЕН
Цена со попуст
1.791 ДЕН
Заштеда: 199 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овозможете им на вашите малечки да уживаат како sвезди во детските патики Nike Star Runner. Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка и овозможува проток на воздух. Делот околу глуждот и јазикот на патиката имаат мека пена која ја дава потребната удобност. Средниот ѓон исполнет со пена дава поддршка на стапалата на секој чекор. Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен така што лесно ќе го следи природното движење на ногата. Велкро лепенките овозможуваат лесно облекување / соблекување на патиките. СПЕЦИФИКАЦИИ: Унисекс бебешки патики Велкро лепенки Лесни за облекување Мрежести делови на горниот дел за непречена циркулација на воздух Код на производ: DA2778-002 .
Подетално

Овозможете им на вашите малечки да уживаат како sвезди во детските патики Nike Star Runner.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка и овозможува проток на воздух.

Делот околу глуждот и јазикот на патиката имаат мека пена која ја дава потребната удобност.

Средниот ѓон исполнет со пена дава поддршка на стапалата на секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен така што лесно ќе го следи природното движење на ногата.

Велкро лепенките овозможуваат лесно облекување / соблекување на патиките.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс бебешки патики
 • Велкро лепенки
 • Лесни за облекување
 • Мрежести делови на горниот дел за непречена циркулација на воздух
 • Код на производ: DA2778-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овозможете им на вашите малечки да уживаат како sвезди во детските патики Nike Star Runner.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка и овозможува проток на воздух.

Делот околу глуждот и јазикот на патиката имаат мека пена која ја дава потребната удобност.

Средниот ѓон исполнет со пена дава поддршка на стапалата на секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен така што лесно ќе го следи природното движење на ногата.

Велкро лепенките овозможуваат лесно облекување / соблекување на патиките.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Унисекс бебешки патики
 • Велкро лепенки
 • Лесни за облекување
 • Мрежести делови на горниот дел за непречена циркулација на воздух
 • Код на производ: DA2778-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош