Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
ULTRA FLEX-FIRST TAKE
Женски патики
Код на производ:
(12837-BBK)
SKECHERS

ULTRA FLEX-FIRST TAKE

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална Цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
3.591 ДЕН
Заштеда: 399 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35.5 35.5
 • 36 36
 • 36.5 36.5
 • 37 37
 • 37.5 37.5
 • 38 38
 • 38.5 38.5
 • 39 39
 • 39.5 39.5
 • 40 40
 • 40.5 40.5
 • 41 41
 • 41.5 41.5
 • 42 42
 • 42.5 *
 • 43 *
 • 44 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5 36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5 39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5 41.5
42 42
42.5
43
44

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
35.5 35.5
36 36
36.5 36.5
37 37
37.5 37.5
38 38
38.5 38.5
39 39
39.5 39.5
40 40
40.5 40.5
41 41
41.5 41.5
42 42
42.5
43
44

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 44620-CSNT
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 149660-BKRG
3.321 ДЕН
Заштеда 10%
3.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 49811-TAN
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Помош