Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
NIKE AIR MAX BOLT BTE
Детски патики
Код на производ:
(CW1629-102)
NIKE

NIKE AIR MAX BOLT BTE

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална Цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
3.411 ДЕН
Заштеда: 379 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2.5C 18 8.5
 • 3.5C 19 9.5
 • 4.5C 20 10.5
 • 5.5C 21.5 11.5
 • 6.5C 22.5 12.5
 • 7.5C 24 13.5
 • 8.5C 25.5 14.5
 • 9.5C 26.5 15.5
 • 2C 17 8
 • 3C 18.5 9
 • 4C 19.5 10
 • 5C 21 11
 • 6C 22 12
 • 7C 23.5 13
 • 8C 25 14
 • 9C 26 15
 • 10C 27 16
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапала. Долготрајниот материјал од ткаенина и кожа е лесен за одржување и дава ретро изглед. Велкро лепенките го олеснуваат облекувањето. Воздушната единица во ѓонот обезбедува лесен комфор, а гумениот ѓон обезбедува стабилност. Овие патики се одлични за брзите и немирни чекори на вашите најмали. Спецификации: Велкро лепенки за лесно облекување Горен дел: ткаенина и кожа кои обезбедуваат издржливост и лесно одржување Воздушна единица во ѓонот Гумен ѓон Код на производ: CW1629-102 .
Подетално

Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапала.

Долготрајниот материјал од ткаенина и кожа е лесен за одржување и дава ретро изглед.

Велкро лепенките го олеснуваат облекувањето.

Воздушната единица во ѓонот обезбедува лесен комфор, а гумениот ѓон обезбедува стабилност.

Овие патики се одлични за брзите и немирни чекори на вашите најмали.

Спецификации:

 • Велкро лепенки за лесно облекување
 • Горен дел: ткаенина и кожа кои обезбедуваат издржливост и лесно одржување
 • Воздушна единица во ѓонот
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: CW1629-102
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики Nike AIR MAX BOLT BTE обезбедуваат поддршка и удобност на малите стапала.

Долготрајниот материјал од ткаенина и кожа е лесен за одржување и дава ретро изглед.

Велкро лепенките го олеснуваат облекувањето.

Воздушната единица во ѓонот обезбедува лесен комфор, а гумениот ѓон обезбедува стабилност.

Овие патики се одлични за брзите и немирни чекори на вашите најмали.

Спецификации:

 • Велкро лепенки за лесно облекување
 • Горен дел: ткаенина и кожа кои обезбедуваат издржливост и лесно одржување
 • Воздушна единица во ѓонот
 • Гумен ѓон
 • Код на производ: CW1629-102
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
2.5C 18 8.5
3.5C 19 9.5
4.5C 20 10.5
5.5C 21.5 11.5
6.5C 22.5 12.5
7.5C 24 13.5
8.5C 25.5 14.5
9.5C 26.5 15.5
2C 17 8
3C 18.5 9
4C 19.5 10
5C 21 11
6C 22 12
7C 23.5 13
8C 25 14
9C 26 15
10C 27 16

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош