Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
TERREX AGRAVIC BOA
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FY9456)
adidas

TERREX AGRAVIC BOA

Ви ги претставуваме најновите модели од нашата понуда. Погледнете ги сите достапни големини и бои.

Претходна цена
9.188 ДЕН
Моментална Цена
9.188 ДЕН
Цена со попуст
8.269 ДЕН
Заштеда: 919 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките outdoor патики adidas TERREX AGRAVIC BOA се дизајнирани да бидат што е можно полесни за да ви овозможат слободно движење во природата. Горниот дел и јазикот се направени од лесен материјал кој овозможува циркулација на воздух во секое време. Со овие патики ќе бидете подготвени за освојување нови планински врвови и авантури во природа. Носете ги машките патики adidas TERREX AGRAVIC BOA и освојте го следниот планински врв.   Спецификации: Continental гумен ѓон Јазик изработен од перфорирана EVA пена Горниот дел е направен од материјал од мрежа Текстилна постава Боја: бела, црна, жолта Код на производ: FY9456 .
Подетално

Машките outdoor патики adidas TERREX AGRAVIC BOA се дизајнирани да бидат што е можно полесни за да ви овозможат слободно движење во природата.

Горниот дел и јазикот се направени од лесен материјал кој овозможува циркулација на воздух во секое време.

Со овие патики ќе бидете подготвени за освојување нови планински врвови и авантури во природа.

Носете ги машките патики adidas TERREX AGRAVIC BOA и освојте го следниот планински врв.

 

Спецификации:

 • Continental гумен ѓон
 • Јазик изработен од перфорирана EVA пена
 • Горниот дел е направен од материјал од мрежа
 • Текстилна постава
 • Боја: бела, црна, жолта
 • Код на производ: FY9456
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките outdoor патики adidas TERREX AGRAVIC BOA се дизајнирани да бидат што е можно полесни за да ви овозможат слободно движење во природата.

Горниот дел и јазикот се направени од лесен материјал кој овозможува циркулација на воздух во секое време.

Со овие патики ќе бидете подготвени за освојување нови планински врвови и авантури во природа.

Носете ги машките патики adidas TERREX AGRAVIC BOA и освојте го следниот планински врв.

 

Спецификации:

 • Continental гумен ѓон
 • Јазик изработен од перфорирана EVA пена
 • Горниот дел е направен од материјал од мрежа
 • Текстилна постава
 • Боја: бела, црна, жолта
 • Код на производ: FY9456
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош