Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
NIKE REACTGATO
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(CT0550-710)
NIKE

NIKE REACTGATO

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Цена со попуст
8.001 ДЕН
Заштеда: 889 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките фудбалски патики Nike React Gato нудат ново ниво на контрола и удобност на теренот. Флексибилните гумени додатоци го подобруваат чувството и рефлексот на вашите нозе. Flyknit технологијата во комбинација со издржлив материјал дава обликуван горен дел за да се обезбеди прецизен допир при големи брзини. Пената Nike React овозможува амортизација. Машките фудбалски патики Nike React Gato се создадени за ваша најдобра изведба.   Спецификации: Плиток профил Врзување Врвна технологија Flyknit Наменети за игра во затворен простор Боја: жолта / бела / црна Код на производ: CT0550-710 .
Подетално

Машките фудбалски патики Nike React Gato нудат ново ниво на контрола и удобност на теренот.

Флексибилните гумени додатоци го подобруваат чувството и рефлексот на вашите нозе.

Flyknit технологијата во комбинација со издржлив материјал дава обликуван горен дел за да се обезбеди прецизен допир при големи брзини.

Пената Nike React овозможува амортизација.

Машките фудбалски патики Nike React Gato се создадени за ваша најдобра изведба.

 

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Врвна технологија Flyknit
 • Наменети за игра во затворен простор
 • Боја: жолта / бела / црна
 • Код на производ: CT0550-710
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките фудбалски патики Nike React Gato нудат ново ниво на контрола и удобност на теренот.

Флексибилните гумени додатоци го подобруваат чувството и рефлексот на вашите нозе.

Flyknit технологијата во комбинација со издржлив материјал дава обликуван горен дел за да се обезбеди прецизен допир при големи брзини.

Пената Nike React овозможува амортизација.

Машките фудбалски патики Nike React Gato се создадени за ваша најдобра изведба.

 

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Врвна технологија Flyknit
 • Наменети за игра во затворен простор
 • Боја: жолта / бела / црна
 • Код на производ: CT0550-710
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CV0973-760
4.941 ДЕН
Заштеда 10%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CV0954-760
4.041 ДЕН
Заштеда 10%
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DA1183-107
6.741 ДЕН
Заштеда 10%
7.490 ДЕН
Помош