Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
NIKE QUEST
Машки патики за трчање
Код на производ:
(AA7403-403)
NIKE

NIKE QUEST

Претходна цена
4.990 ДЕН
Моментална Цена
4.990 ДЕН
Моментална Цена
4.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 49.5 33
 • 5 37.5 23.5
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6,5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7,5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8,5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9,5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10,5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11,5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12,5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13,5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike QUEST MEN'S RUNNING SHOE се машки патики за трчање. Направени се за посветени спортисти со високи цели. Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил. Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а малку подигнатата пета го прави чекорот лесен и безбеден. Мрежестата текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини и природно виткање на стапалата. Едноставниот дизајн совршено се вклопува во вашата дневна рутина за трчање. Доколку сакате да ги поместите границите во трчањето, носете ги овие патики и постигнете најдобри резултати на патеката. СПЕЦИФИКАЦИИ: Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа Гумен ѓон Мека пена Прикажана боја: темносина, бела, црвена Код на производ: AA7403-403 .
Подетално

Nike QUEST MEN'S RUNNING SHOE се машки патики за трчање.

Направени се за посветени спортисти со високи цели.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а малку подигнатата пета го прави чекорот лесен и безбеден.

Мрежестата текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини и природно виткање на стапалата.

Едноставниот дизајн совршено се вклопува во вашата дневна рутина за трчање.

Доколку сакате да ги поместите границите во трчањето, носете ги овие патики и постигнете најдобри резултати на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа
 • Гумен ѓон
 • Мека пена
 • Прикажана боја: темносина, бела, црвена
 • Код на производ: AA7403-403
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 49.5 33
5 37.5 23.5
5.5 38 24
6 38.5 24
6,5 39 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike QUEST MEN'S RUNNING SHOE се машки патики за трчање.

Направени се за посветени спортисти со високи цели.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Централниот дел на ѓонот е исполнет со мека пена за удобност, а малку подигнатата пета го прави чекорот лесен и безбеден.

Мрежестата текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини и природно виткање на стапалата.

Едноставниот дизајн совршено се вклопува во вашата дневна рутина за трчање.

Доколку сакате да ги поместите границите во трчањето, носете ги овие патики и постигнете најдобри резултати на патеката.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа
 • Гумен ѓон
 • Мека пена
 • Прикажана боја: темносина, бела, црвена
 • Код на производ: AA7403-403
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15 49.5 33
5 37.5 23.5
5.5 38 24
6 38.5 24
6,5 39 24.5
7 40 25
7,5 40.5 25.5
8 41 26
8,5 42 26.5
9 42.5 27
9,5 43 27.5
10 44 28
10,5 44.5 28.5
11 45 29
11,5 45.5 29.5
12 46 30
12,5 47 30.5
13 47.5 31
13,5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW7356-005
6.143 ДЕН
Заштеда 25%
8.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CV0159-019
Nike Revolution 5 PRM се машки патики за трчање кои даваат спортска едноставност и голе...
2.653 ДЕН
Заштеда 30%
3.790 ДЕН
Помош