Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
PREDATOR FREAK .3 IN
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FW7518)
adidas

PREDATOR FREAK .3 IN

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
4.470 ДЕН
Заштеда: 1.118 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 IN машките фудбалски патики. Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола. Подетално

Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 IN машките фудбалски патики.

Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола.

Ослободете ја целата своја природна сила со патиките PREDATOR FREAK .3 IN.

Овие копачки ви даваат максимална стабилност со својот полу-длабок дизајн.

Мекиот синтетички горен дел и 3D елементите ќе ви помогнат да ја контролирате топката.

Спецификации:

 • Врвки
 • За тренинг во затворен простор
 • Синтетички горен дел
 • 3D печатени елементи
 • Гумен ѓон што не остава трага
 • Боја: црна / бела / розова
 • Код на производ: FW7518
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 IN машките фудбалски патики.

Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола.

Ослободете ја целата своја природна сила со патиките PREDATOR FREAK .3 IN.

Овие копачки ви даваат максимална стабилност со својот полу-длабок дизајн.

Мекиот синтетички горен дел и 3D елементите ќе ви помогнат да ја контролирате топката.

Спецификации:

 • Врвки
 • За тренинг во затворен простор
 • Синтетички горен дел
 • 3D печатени елементи
 • Гумен ѓон што не остава трага
 • Боја: црна / бела / розова
 • Код на производ: FW7518
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6905
adidas X GHOSTED 4 IN J се фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Модерниот диз...
2.470 ДЕН
Заштеда 20%
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6541
Дозволете патиките adidas COPA SENSE.4 IN да го активираат вашиот потенцијал во контакт...
2.091 ДЕН
Заштеда 25%
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6547
Дозволете патиките adidas COPA SENSE.4 да го активираат вашиот потенцијал во контакт со...
2.091 ДЕН
Заштеда 25%
2.788 ДЕН
Помош