Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCS CROCBAND FLIP
Код на производ:
(11033-001)
CROCS

CROCS CROCBAND FLIP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M4 36-37 22.1
  • M5 37-38 22.9
  • M6 38-39 23.8
  • M7 39-40 24.6
  • M8 41-42 25.5
  • M9 42-43 26.3
  • M10 43-44 27.2
  • M11 45-46 28
  • M12 46-47 28.8
  • M13 48-49 29.7
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37 22.1
M5 37-38 22.9
M6 38-39 23.8
M7 39-40 24.6
M8 41-42 25.5
M9 42-43 26.3
M10 43-44 27.2
M11 45-46 28
M12 46-47 28.8
M13 48-49 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37 22.1
M5 37-38 22.9
M6 38-39 23.8
M7 39-40 24.6
M8 41-42 25.5
M9 42-43 26.3
M10 43-44 27.2
M11 45-46 28
M12 46-47 28.8
M13 48-49 29.7

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош