Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
ASICS Gel-Quantum 90™
Машки патики
Код на производ:
(1201A064-002)
ASICS

ASICS Gel-Quantum 90™

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38 24
 • 6 39 24.5
 • 6.5 39.5 25
 • 7 40 25.5
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41.5 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43.5 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 28.5
 • 11.5 46 29
 • 12 46.5 29.5
 • 12.5 47 30
 • 13 13
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Asics GEL-QUANTUM 90™ 3 машките патики комбинираат технологии инспирирани од врвните перформанси со естетиката на уличниот урбан стил. Тие ја имаат потребната удобност за да ги одржувате умот и телото во склад во текот на денот. Мрежестите панели од синтетички велур обезбедуваат удобност и прозрачност без оглед на динамиката на која сте изложени. Меѓуѓонот е инспириран од системот на перничиња кој се користи во Asics колекцијата за трчање. Имаат слој од 90 ° GEL® технологија во зоната на петицата за секојдневна леснотија и удобност. Облечете ги овие Asics GEL-QUANTUM 90™ 3 машки патики и започнете го новиот ден со стил. Спецификација: Машки патики - lifestyle Плиток профил Врзување со врвки Горниште: синтетички велур и мрежести панели Меѓуѓон: воздушни перничиња 90 ° GEL® технологија .
Подетално

Asics GEL-QUANTUM 90™ 3 машките патики комбинираат технологии инспирирани од врвните перформанси со естетиката на уличниот урбан стил. Тие ја имаат потребната удобност за да ги одржувате умот и телото во склад во текот на денот. Мрежестите панели од синтетички велур обезбедуваат удобност и прозрачност без оглед на динамиката на која сте изложени. Меѓуѓонот е инспириран од системот на перничиња кој се користи во Asics колекцијата за трчање. Имаат слој од 90 ° GEL® технологија во зоната на петицата за секојдневна леснотија и удобност. Облечете ги овие Asics GEL-QUANTUM 90™ 3 машки патики и започнете го новиот ден со стил.
Спецификација:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување со врвки
 • Горниште: синтетички велур и мрежести панели
 • Меѓуѓон: воздушни перничиња
 • 90 ° GEL® технологија

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд ASICS
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5
  15
  5.5 38 24
  6 39 24.5
  6.5 39.5 25
  7 40 25.5
  7.5 40.5 25.5
  8 41.5 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43.5 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 28.5
  11.5 46 29
  12 46.5 29.5
  12.5 47 30
  13
  13.5
  14
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош