Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCBAND CLOG K CRBL
CROCBAND CLOG K CRBL
CROCBAND CLOG K CRBL
CROCBAND CLOG K CRBL
CROCBAND CLOG K CRBL
CROCBAND CLOG K CRBL
Код на производ:
(204537-4O5)
CROCS

CROCBAND CLOG K CRBL

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • C4 19-20
 • C5 20-21
 • C6 22-23
 • C7 23-24
 • C8 24-25
 • C9 25-26
 • C10 27-28
 • J1 32-33
 • J2 33-34
 • C11 28-29
 • J3 34-35
 • C12 29-30
 • C13 30-31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
C4 19-20
C5 20-21
C6 22-23
C7 23-24
C8 24-25
C9 25-26
C10 27-28
J1 32-33
J2 33-34
C11 28-29
J3 34-35
C12 29-30
C13 30-31

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
C4 19-20
C5 20-21
C6 22-23
C7 23-24
C8 24-25
C9 25-26
C10 27-28
J1 32-33
J2 33-34
C11 28-29
J3 34-35
C12 29-30
C13 30-31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 205509-4GX
1.314 ДЕН
Заштеда 40%
2.190 ДЕН
Помош