Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(FX1975)
adidas

adidas Copa Mercurial Sense 3 Tf TF

Prosečna ocena:
5
ocene
ocene
2
(Oceni)
Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.470 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COPA SENSE.3 TF J се детски копачки за фудбал во кои децата ќе имаат целосна контрола над топката додека брзаат кон противничкиот гол. Тие се дизајнирани да гарантираат исклучителна поддршка и стабилност. Направени се од мрежа за поголем проток на воздух и мек синтетички материјал кој обезбедува прецизност при контакт со фудбалската топка. Специјално дизајнираниот гумен ѓон добро се прилагодува и не остава траги на површината. Спецификации: • Синтетички горен дел • Класично врзување • Плиток модел • Гумен ѓон • Боја: бела / розова / црна • Код на производ: FX1975 .
Подетално

adidas COPA SENSE.3 TF J се детски копачки за фудбал во кои децата ќе имаат целосна контрола над топката додека брзаат кон противничкиот гол.

Тие се дизајнирани да гарантираат исклучителна поддршка и стабилност.

Направени се од мрежа за поголем проток на воздух и мек синтетички материјал кој обезбедува прецизност при контакт со фудбалската топка.

Специјално дизајнираниот гумен ѓон добро се прилагодува и не остава траги на површината.

Спецификации:

• Синтетички горен дел

• Класично врзување

• Плиток модел

• Гумен ѓон

• Боја: бела / розова / црна

• Код на производ: FX1975

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
Остави оценка

 • оценка добиена од adidas.com
  оценка добиена од adidas.com

  Great fit

  Love my new boots for playing walking football on astroturf. Normally a size 5 but always go for 5.5 in Adidas trainers

  14.10.2021. 03:54
 • оценка добиена од adidas.com
  оценка добиена од adidas.com

  Great boots

  Love the colour and fit true to size and great for astroturf

  14.10.2021. 08:51

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Помош