Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CROCS CROCBAND
CROCS CROCBAND
CROCS CROCBAND
CROCS CROCBAND
CROCS CROCBAND
CROCS CROCBAND
Папучи за возрасни
Код на производ:
(11016-62P)
CROCS

CROCS CROCBAND

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална Цена
2.790 ДЕН
Цена со попуст
2.009 ДЕН
Заштеда: 781 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M4 36-37
  • M5 37-38
  • M6 38-39
  • M7 39-40
  • M8 41-42
  • M9 42-43
  • M10 43-44
  • M11 45-46
  • M12 46-47
  • M13 48-49
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37
M5 37-38
M6 38-39
M7 39-40
M8 41-42
M9 42-43
M10 43-44
M11 45-46
M12 46-47
M13 48-49

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд CROCS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M4 36-37
M5 37-38
M6 38-39
M7 39-40
M8 41-42
M9 42-43
M10 43-44
M11 45-46
M12 46-47
M13 48-49

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 11016-54R
2.009 ДЕН
Заштеда 28%
2.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 206520-6SN
1.073 ДЕН
Заштеда 28%
1.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 205183-0DD
1.793 ДЕН
Заштеда 28%
2.490 ДЕН
Помош